کارتریج hp

کارتریج hp

کارتریج hp : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد کارتریج hp پرداخته می شود و اینکه این کارتریج چه ویژگی ها و مشخصاتی دارد :

کارتریج hp

در ابتدا پیش از پر‌داختن به مبحث کارتریج hp به بررسی موضوع کارتریج چیست پرداخته می شود ؟

قطعه ای که محل نگهداری چیزی باشد کارتریج نامیده می شود به عنوان مثال کارتریج پرینتر به ماده ای که در هنگام قرارگیری روی کاغذ سبب پایداری متن بر روی کاغذ میگردد گفته می شود ، کارتریج پرینتر مسئول تامین رنگ پرینتر می باشد و در حالت کلی مخزن قرار گیری تونر و جوهر کارتریج می باشد .

کارتریج hp که مختص برند اچ پی می باشد مخزن نگهداری تونر و جوهر می باشد ، کارتریج ها دارای انواع لیزری و جوهر افشان می باشند و کمپانی اچ پی نیز علاوه بر تولید کارتریج لیزری ، کارتریج جوهر افشان را نیز تولید می نماید ، پرینتر های اچ پی دارای کارایی و کاربرد فراوانی می باشد ، به همین علت کارتریج های اچ پی نیز دارای کارایی فراوانی می باشند .

طول عمر کارتریج چقدر می باشد ؟

در صورتی که تونر ها در مکان های خیلی سرد و یا خیلی گرم نگهداری نشوند ، می توانند طول عمر بسیار بالایی داشته باشند ، بنابراین در صورت رعایت این نکات ساده می توان از کارتریج ها تا مدت ها استفاده نمود بدون انکه تغییری در کیفیت آنها مشاهده نمایید ، این در حالی است که در کارتریج های جوهری ، اسفنج موجود در آن به مرور زمان خشک می شود .

کارتریج های hp دارای کیفیت فوق العاده مطلوبی می باشند و همین امر سبب می گردد متون و تصاویر چاپ شده در بالاترین کیفیت بر روی کاغذ قرار گیرند و‌در این حالت خوانایی بسیار مناسبی خواهند داشت .

در مورد کارتریج های لیزری و جوهر افشان می بایست به ذکر اسن مورد پرداخت که عملکرد ابن دو مدل کارتریج با یکدیگر کاملا متفاوت می باشند به عنوان مثال موارد مصرفی کارتریج های جوهر افشان به صورت مایع و کارتریج های لیزری مانند پودر می باشند .

تفاوت کارتریج لیزری و جوهر افشان :

۱) کارتریج های لیزری دارای طول عمر فوق العاده بیشتری نسبت به کارتریج های جوهر افشان می باشند .

۲) کارتریج های لیزری قابل شارژ مجدد می باشند .

در حالت کلی تمام کارتریج های hp دارای بازدهی بیشتری نسبت به کارتریج های دیگر می باشند و در نهایت هزینه چاپ در این نوع کارتریج بسیار کمتر می باشد ، لازم به ذکر است که تفاوت چشمگیری در کارتریج hp اصل و تقلبی وجود دارد و در یک نگاه مشتریان محترم متوجه تفاوت آنها نمی شوند بنابراین پیشنهاد کاج پرینتر، تهیه کارتریج از مکان های مطمئن و قابل اطمینان می باشد تا با اطمینان خاطر نسبت به تعویض و یا شارژ کارتریج خود اقدام نمایید .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد کارتریج hp می باشید می توانید با کارشناسان کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *