شارژ کارتریج در منطقه 2

شارژ کارتریج در منطقه 2

شارژ کارتریج در منطقه 2 : از آنجایی که کاتریج‌ها همانند مغزی یک خودکار حجم مشخصی از جوهر هستند که پس از مدتی استفاده، تمام یا خشک می‌شوند، بدیهیست که برای استفاده مجدد از پرینتر باید یا آن‌ها را تعویض کرده یا مجدداً پر نمود . از آنجایی که امروزه خرید کارتریج جدید (آن هم در شرایطی که امکان استفاده مجدد از نمونه‌های قبلی وجود دارد) خیلی مقرون بصرفه نیست، عمل شارژ کارتریج یا همان تمدید جوهر آن گزینه مطلوبیست که مقابل پایمان قرار دارد .

در همین رابطه به پر کردن مخزن‌های جوهر پرینترهای جوهر افشان با این ماده و همچنین تونر‌های پرینترهای لیزری با پودرهای مخصوص شارژ کارتریج در منطقه 2 (یا هر نقطه دیگری) گفته می‌شود .

عمل شارژ کارتریج در منطقه 2 به ظاهر عملیات ساده‌ای به نظر می‌رسد، جایی که در آن با کمک 4 سرنگ ساده، 4 مخزن رنگ پرینترهای رنگی به صورت جداگانه پر شده و تنها کنار زدن یک لیبل یا فرو بردن سوزن این وسیله در میان نمد مخزن تنها فاصله ما به الوان مصرفی دستگاه است . این در حالیست که تنها یک متخصص قادر است تا ضمن پر نمودن صحیح مخازن، کارکرد صحیح هر قطعه را نیز بررسی نموده، از رنگی مخصوص و متناسب با دستگاه استفاده نماید، پرینتر را هواگیری کرده و نهایتاً در صورت نیاز تعمیر یا تعویض‌های لازم را انجام دهد .

شارژ تونر

با عنایت به اینکه تانک کارتریج‌های لیزری با یکدیگر برابر نیستند، طبیعتاً هرکدام نیز گنجایش خاص خود را دارند . اگرچه برای هریک از این محصولات مقدار مشخصی از تونر پیشنهاد شده است (مثلاً کارتریج‌های 53A مقداری بین 100 تا 120 گرم یا 55A بیش از  300گرم) اما به دلیل عدم وجود همیشگی ترازو یا مقیاسی برای اندازه‌گیری، پیشنهاد می‌شود که پس از عمودی نگه داشتن مخزن کارتریج‌های دریچه‌دار، به میزانی داخل آن تونر بریزیم که به اندازه 5 سانتی‌متر بالای آن خالی بماند .

به قولی دیگر با پر نمودن حدود 70% فضای این مخزن کارتریج آماده استفاده‌ای بهینه شده و بدین ترتیب بالاترین بازدهی خود را خواهد داشت .

شارژ کارتریج در منطقه 2

یکی از معیارهای مطلوبیت یک محله برای زندگی وجود امکانات مختلف در آن و بی‌نیازی ساکنینش برای دریافت یک خدمت یا کالا از مناطق دیگر است . بنا به همین استدلال برخی با وجود سکونت داشتن در منطقه‌ای لوکس و گران‌قیمت، بواسطه اینکه به برخی مشاغل یا فروشگاه‌های خرد دسترسی ندارند این عامل را نکته‌ای منفی دانسته و بدین ترتیب نیازمند مراجعه به محلات دیگر یا بورس عرضه آن کالا یا سرویس خاص می‌شوند .

این در حالیست که بر خلاف توضیحات فوق در منطقه 2 تهران، داستان به شکل استاندارد و قابل قبولی پیش رفته و در این منطقه می‌توان به فروشگاه‌ها یا مراکز عرضه خدماتی متنوع نظیر شارژ کارتریج در منطقه 2 دسترسی داشت . منطقه 2 به عنوان یکی از بزرگترین مناطق پایتخت، ناحیه‌ای محصور بین خیابان‌های آزادی، بزرگراه‌های اشرفی اصفهانی – محمدعلی جناح ، چمران و همچنین کوهپایه‌های البرز بوده که جمعیتی کمتر از 1 میلیون نفر دارد .

با نگاه به نام محلات شاخص این منطقه اعم از سعادت‌آباد، شهرک غرب، تهران ویلا، شهر آرا، گیشا و … می‌بینیم که منطقه دو با داشتن خیل عظیمی از سکنه، کسبه و مردمی که همه روزه مسیرشان به این ناحیه می‌افتد، نیازمند بهره‌مندی از خدماتی گسترده و کامل از جمله همین شارژ کارتریج در منطقه 2 هستند که اگر به طور کامل یا تخصصی به ایشان ارائه نگردد، مشکلات فراوانی را برای آنان به ارمغان می‌آورند که یکی از این مشکلات مراجعات مکرر به مناطق همسایه و طی مسافتی طولانی برای بهره‌مندی از آن‌ها می‌باشد .

کاج پرینتر

به همین منظور ما در مجموعه کاج پرینتر تصمیم گرفتیم تا با ارائه خدماتی متنوع در حوزه ماشین‌آلات اداری این نیاز همسایگان خود را برآورده کرده و این فرصت را به ایشان بدهیم تا هر زمانی که نیازمند دریافت این خدمات بودند، همانند شارژ سریع کارتریج در صادقیه و تعمیر پرینتر در منطقه 2 از آن بهره‌مند شوند .

کاج پرینتر به واسطه قرارگیری در شمالی‌ترین ناحیه منطقه 2 (سعادت آباد) آماده است تا بواسطه پیک‌های رایگان خود کارتریج‌های شما را در محدوده‌ای مشخص دریافت کرده، پس از پر کردن آن‌ها را بازگرداند و همچنین کارتریج‌های خریداری شده را نزد شما ارسال نماید .

تعمیر پرینتر سامسونگ در محل سعادت آباد

تعمیر پرینتر سامسونگ در محل سعادت آباد

تعمیر پرینتر سامسونگ در محل سعادت آباد : چندی پیش در حال مطالعه چشم‌انداز 2020 شرکت سامسونگ بودم که با نکته جالبی روبرو شدم! در این منشور آمده بود که این مجموعه با اتکا بر سه اصل مشارکت، خلاقیت و افراد برجسته در پی تحقق دو دسته هدف کلی می‌باشد:

  • تبدیل شدن به برترین برند در حوزه فناوری اطلاعات، قرارگرفتن در میان 5 نام تجاری مطرح دنیا و فروشی 400 میلیارد دلاری در سال!
  • بهبود سطح نوآوری و اعتبار، بهبود وضعیت کاری کارمندان به منظور قرارگیری در زمره برترین محل‌کارهای دنیا، به وجود آوردن بازارهای نو، جذب سرمایه‌گذارهای بین‌المللی در راستای بهره‌گیری از کمک برترین استعدادهای جهان !

با ادغام این اهداف کمی و کیفی، مجموعه سامسونگ هدف خود را تنها در یک عبارت خلاصه کرده است: الهام بخش جهان باش، آینده را خلق کن!

مطلبی که در این چشم‌انداز دیده شده و قابل لمس است، تحقق این اهداف با گذر از نیمه سال 2021 و همچنین تبلور تک‌تک آن‌ها در ساختار محصولات مختلف این کمپانی بزرگ بوده است . زمانی که به ساختار محصولی مانند پرینترهای سامسونگ نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که خلاقیت، کیفیت بالا، کاربری آسان، قیمت مناسب و منصفانه، خدمات پس از فروش و … از جمله فاکتورهاییست که در این محصول وجود داشته و بی دلیل نیست که به رقیبی جدی در حوزه ساخت و عرضه ماشین آلات اداری برای اچ پی، اپسون، برادر، کنن و … تبدیل شده است .

چرا پرینترهای سامسونگ گزینه‌های خوبی برای خرید هستند؟

گاهی وجود یک نام خاص بر روی محصولی ناشناخته هم سبب می‌شود تا متقاضی آن را با خیال راحت خریده و از اینکه این محصول دارای کیفیتی بالاست آسوده خاطر باشد . نام سامسونگ به عنوان یکی از این نشان‌ها، بر روی هر محصولی که بنشیند (محصولاتی که در حوزه‌های مختلف تولید شده و لزوماً ارتباطی هم با دیگری ندارند) به مخاطب خود این پیام را می‌دهد که در برابر کالایی ارزنده و پربازده قرار گرفته است؛ حال اینکه مواردی نظیر لوازم خانگی یا تلفن‌های همراه این مجموعه دارای طرفداران بیشتری بوده و کالاهایی هم مثل پرینترهای این مجموعه کمتر شناخته می‌شوند .

با گذر از اعتبار این نام، در حوزه تعمیر پرینتر سامسونگ در محل سعادت آباد براستی پرینترهای سامسونگ دارای چه ویژگی‌هایی هستند که سبب می‌شوند تا به سمت خریدشان پیش برویم!؟

تنوع زیاد 

بسیاری از نام‌های تجاری دنیا که به عنوان برندی خاص و لاکچری شناخته می‌شوند، دارای محصولاتی با قیمت زیاد، در تعداد معدود و تنوعی بسیار کم هستند . به عبارتی دیگر هیچگاه تعدد محصولات، تنوع آن‌ها و قیمت مقرون بصرفه به لوکس شدن یک کالا منجر نمی‌شود، چرا که همین افزایش تعداد دارندگان یا مصرف کنندگانشان در تضاد با تک و خاص بودنشان می‌باشد .

به همین دلیل اتومبیلی مانند رولزرویس خاص بوده، افراد به دارندگان ساعت رولکسی اصل با چشم دیگری نگاه می‌کنند، بسیاری از مجموعه‌های فعال در حوزه مد و پوشاک اقلام به فروش نرفته را معدوم می‌کنند (به منظور عدم فروش ارزانتر آن‌ها در میان کالاهای استوک و همچنین کم ماندن تعداد) و حتی عده‌ای به درست یا غلط، ترجیح می‌دهند تا با جای گوشی‌های سامسونگ از محصولات اپل (فارع از عملکرد و تنها بواسطه نام آن) استفاده نمایند .

همه این توضیحات از این بابت داده شد که بگوییم سامسونگ تاکنون به فکر خاص بودنِ صرف نبوده و فروش حداکثری برای وی در اولویت قرار دارد . به همین دلیل با سنجش نیاز‌های افراد مختلف و صدالبته وضع مالی آن‌ها، محصولات پرشمار و متنوعی را طراحی و روانه بازار کرده تا بدین ترتیب قسمت بیشتری از بازارهای جهانی را در اختیار خود بگیرد .

 ارزش بالای اقتصادی

به تأسی از مورد قبل تعمیر پرینتر سامسونگ در محل سعادت آباد ، بسیاری از برندها پول نام خود را روی محصولاتشان می‌کشند، در حالی که عملاً شاید ویژگی خاص و قابل توجه‌تری نسبت به رقبای خود نداشته باشند . در همین رابطه پرینترهای سامسونگ نیز با داشتن قیمتی مناسب در مقایسه با کارایی، کیفیت و طول عمر محصولات خود کالایی اقتصادی با قیمتی مقرون بصرفه لحاظ می‌شود .

 کیفیت محصولات

با بررسی رزولوشن و سرعت چاپ این محصولات در همان نظر اول می‌توانیم به کیفیت بالای این محصولات پی برده و یکی از مهمترین فاکتورهای انتخابشان را تیک بزنیم. ناگفته نماند که طراحی‌های چشم‌نواز و استفاده از مواد اولیه مرغوب نیز در پیدایش این کیفیت بی‌تأثیر نمی‌باشند .

تعمیر پرینتر سامسونگ در محل سعادت آباد

با گذر از همه این توضیحات پر واضح است که این محصولات نیز روزی خراب شده و نیازمند تعمیر یا تعویض قطعاتی هستند . با توجه به اینکه امروزه بسیاری از شرکت‌های کره‌ای در ایران فعالیتی رسمی نداشته یا دارای خدماتی محدود هستند، نمی‌توان کاملاً به تعمیرکارانی که خود را نمایندگی رسمی سامسونگ می‌دانند اعتماد کرد .

این در حالیست که چنانچه در شمال غربی تهران، به ویژه محله سعادت‌آباد تردد داشته باشید بی‌شک نام مجموعه کاج پرینتر را که سال‌هاست در میدان کاج به ارائه خدماتی نظیر پرینتر سامسونگ در پونک ، کارتریج سامسونگ در غرب تهران و خرید کارتریج سامسونگ در سعادت آباد مشغول است دیده‌اید .

ما در این مجموعه آماده تعمیر پرینتر سامسونگ در محل سعادت آباد بوده و حاضریم تا با کمک پیک‌های رایگان خود، وظیفه دریافت و تحویل این محصولات را نیز برعهده بگیریم .

تعمیر پرینتر در ولنجک

تعمیر پرینتر در ولنجک

تعمیر پرینتر در ولنجک : می‌دانیم که پرینترها سخت‌افزار‌های الکترونیکی و بعضاً هوشمندی هستند که در زمره ماشین‌آلات اداری قرار گرفته و وظیفه آن‌ها چاپ تصاویر، نوشته‌ها و هر نگاره مکتوب دیگریست که قابلیت ثبت روی یک صفحه کاغذی را داشته باشد .

این در حالیست که در نمونه‌های جدیدتر این محصولات که از آن‌ها تحت عنوان «چندکاره»ها یاد می‌کنیم، قابلیت اسکن مدارک، نوشته‌ها و تصاویر که پیشتر تنها بواسطه اسکنرها انجام می‌شد، کپی این اوراق که به یک دستگاه کپی نیاز داشت و همچنین فکس این مدارک که آن هم ملزومات خاص خود را می‌طلبید در ساختار یک وسیله جمع شده و بدین ترتیب متقاضیان با پرداخت بهای یک محصول، عملاً از وجود سه کالای کاربردی دیگر نیز منتفع شوند .

با عنایت به این توضیحات، از کارمندان یک اداره یا شرکت کوچک گرفته تا سفارتخانه‌هایی که تعدادشان هم در ولنجک کم نیست و همچنین مراکز آموزشی، درمانی و تجاری و کاربران خانگی، جملگی از افرادی هستند که دیر یا زود به خدمات یک تعمیرکار پرینتر که می‌تواند شارژ کارتریج یا تعمیر یک پرینتر باشد نیاز پیدا می‌کنند .

تعمیر پرینتر در ولنجک

چنانچه از اهالی این محل بوده، در آن مشغول به کار هستید و یا از این ناحیه شناختی نسبی دارید به خوبی می‌دانید که بسیاری از خدماتی که شاید در مناطق معمولی شهر ارائه شده و به وفور می‌توان مراکز ارائه دهنده آن‌ها را یافت، در ولنجک یافت نمی‌شوند که شاید عدم سنخیت آن‌ها با یکی از محله‌های لوکس تهران یا هزینه‌های زیاد راه‌اندازی و ادامه فعالیت‌هایشان از جمله عومل این رویداد باشند.

تعمیر پرینتر در ولنجک به عنوان یکی از این خدمات، در این محله به طور تخصصی ارائه نشده و یا این افراد در صورت وجود داشتن در فضای مجازی حضور پررنگی ندارند، چرا که با جستجوی عبارت تعمیر پرینتر در ولنجک ، گزینه‌های نمایش داده شده مربوطه به مجموعه‌هایی واقع در مرکز شهر یا مناطق همسایه ولنجک می‌باشد .

شاید بتوان گفت در میان همسایگان این منطقه، سعادت آباد یکی از محلاتی باشد که با وجود ساختار مدرن و امروزی خود، باز هم چشمه‌هایی از مناطق قدیم‌تر تهران از خود نشان داده و می‌توان مراکز خدماتی بیشتری را در آن یافت . در همین رابطه مجموعه کاج پرینتر به عنوان سامانه تخصصی تعمیر پرینتر که پیشتر با خدماتی نظیر تعمیر پرینتر کانن در شهرک غرب ، تعمیر پرینتر کانن در صادقیه و تعمیر پرینتر در منطقه 2 در کنار شما بوده است، امروز آماده است تا با تعمیر پرینتر در ولنجک در دایره وسیع‌تری به ارائه خدمات خود بپردازد .

در ادامه لازم به یادآوریست که فاصله نچندان زیاد ولنجک تا میدان کاج توسط پیک‌های رایگان مجموعه پیموده شده و بدین ترتیب نیازی به حضوری فیزیکی شما برای انجام پروسه تعمیر یک دستگاه چاپگر یا شارژ کارتریج یا تونر آن وجود ندارد .

هزینه و زمان تعمیر پرینتر چقدر است ؟

همانند همه امور خدماتی مشابه (مثل تعمیر اتومبیل، یخچال، کولر و … ) مشکلاتی که برای دستگاه‌های مختلف به وجود ‌می‌آید یکسان و مشابه دیگری نمی‌باشند؛ در نتیجه علل مختلفی داشته ، راهکارهای متفاوتی می‌طلبند و بنا به میزان توان، زمان، مواد و قطعاتی که برای ترمیم و تعمیر آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند هزینه‌های متفاوتی هم دارند .

در نتیجه برای تخمین و اعلام مقدار دقیق هزینه تعمیر پرینتر در ولنجک لازم است تا این محصول از نزدیک بررسی شده یا اطلاعات مورد نیاز برای این محاسبه از طریق تماس تلفنی به ما اعلام شود تا قیمت تقریبی آن را به شما اعلام نماییم . پر واضح است که در صورت عدم هماهنگی با کارفرما، تغییراتی هزینه‌زا و محسوس در طی عملیات تعمیر روی دستگاه‌های مورد نظر اعمال نمی‌شود .

پیرو توضیحات فوق می‌توان گفت که زمان انجام کار نیز به حجم و پیچیدگی آن بسستگی داشته، اما امکان تحویل پرینتر در همان روز پذیرش و در صورت عدم وجود کاری زیاد وجود دارد .

در این مرکز تعمیر پرینترهای چه برندهایی انجام می‌شود؟

اگرچه تعداد پرینترهای اچ پی، اپسون، کانن و سامسونگ نزد مصرف‌کنندگان ایرانی بیشتر بوده و درصد قابل توجهی از چاپگرهای پیرامون ما یکی از آن‌ها می‌باشند ، اما تعمیر پرینترهایی از برندهای دیگر نیز در این مجموعه پذیرفته می‌شود .

با توجه به وجود برخی تحریم‌ها ورود بسیاری از این محصولات به داخل کشور قطع شده یا با سرعت و در حجم کمی انجام می‌پذیرد، از سویی هم با کاهش ارزش ریال بهای خرید و جایگزینی همین نمونه‌های موجود نیز برای عده فراوانی از کاربران ایرانی گران تمام می‌شود . به همین دلیل یافتن یک تعمیرکار ماهر، متعهد، دارای اطلاعات به روز و نزدیک (روی نقشه) می‌تواند به ما در رفع مشکلاتی اینچنینی کمک فراوانی کند .

تعمیرکار پرینتر در شهرک اکباتان

تعمیرکار پرینتر در شهرک اکباتان

تعمیرکار پرینتر در شهرک اکباتان : زمانی که به یک سال و نیم گذشته و دوره شیوع کووید 19 نگاه می‌کنیم، خاطرات بدی نظیر مرگ همنوعان، قرنطینه‌های گاه سفت و سخت، ورشکستگی برخی کسبه، عدم فعالیت سود ‌ده بسیاری از مشاغل، تعطیلی مراکز آموزشی ، فرهنگی، ورزشی، مذهبی، لغو مهمانی، مسافرت و سایر تفریحات در کنار ده‌ها رویداد نامیمون و سخت دیگر را می‌بینیم.

با وجود همه این رویدادهای نامطلوب و آزاردهنده که آرزوی ما اتمام آن و گذر از این دوران تلخ است، نیاز و اجبار به تغییر عادات بد و فراگیری یا تقویت عادت‌هایی خوب در ما دست زد که اگر سال‌ها نیز در این مسیر فرهنگ‌سازی می‌شد باز هم به این خوبی جواب نداده و در عین حال به چنین سطحی از بازدهی نمی‌رسید.

قرنطینه و تعمیر ماشین آلات اداری

دورکاری به عنوان یکی از نتایج این رویداد سبب شده است تا در حوزه‌های مختلف ، اقدامی که گاهی در سطح خرد انجام می‌گرفته است همه گیر شده و افراد زیادی از جمله دانش‌آموزان و دانشجویان، کارمندان بخش‌های دولتی و خصوصی و حتی مقامات رسمی کشور بسیاری از امور خود را از طریق اینترنت، فضای مجازی و دورکاری انجام دهند، رویدادی که شاید تحقق آن با شرایط گذشته چند سال طول کشیده و شاید به این گستردگی هم انجام نمی‌پذیرفت.

این توضیحات از این بابت داده شد تا بگوییم انجام اموری مانند شارژ سریع کارتریج در غرب تهران ، تعمیر پرینتر کانن غرب تهران و خرید کارتریج در شهرک غرب نیز از این غافله عقب نیافتاده و می‌توان تأثیر قرنطینه و محدودیت‌های کرونایی را نیز در این حوزه دید.

از آنجایی که پیک‌های مختلف شیوع کرونا و افزایش مرگ و میرهای ناشی از آن به تعطیلی بسیاری از مشاغل منجر شده و از سویی دیگر ممکن است کابران ماشین‌آلات اداری حتی در خانه و دورکاری نیز به سخت‌افزارهای مذکور و سرویس آن‌ها نیاز داشته باشند، مجموعه کاج پرینتر تصمیم گرفته است تا با ارائه خدماتی از راه دور به رفع این نیاز و بهبود وضعیت فعلیشان بپردازد .

چگونه می‌توان یک تعمیر کار ماشین آلات اداری را یافت؟

زمانی که در پی دریافت یک امر خدماتی نظیر تعمیر محصولات برقی هستیم، پرس و جو از اطرافیان یا استناد به گفته‌ها و شنیده‌ها یکی از راه‌ها شناسایی و سپردن کار به یک کارشناس است . با گذر از اینکه این روش تا چه حد کاربردی بوده و تا چه میزان می‌توان به آن استناد کرد؛ در مواردی همان گفته‌ها و شنیده‌ها نیز وجود نداشته و پیشبرد امور به فاکتورهای دیگری گره می‌خورد .

به عنوان مثال در خصوص یافتن تعمیرکار پرینتر در شهرک اکباتان باید گفت که با توجه به خاص بودن خدمات ارائه شده (یعنی پیدا کردن فرد یا مجموعه‌ای در غرب تهران که به امر تعمیر ماشین‌آلات اداری وارد بوده و در عین حال دارای ویژگی‌های مهم دیگری نظیر قیمت مناسب هم باشد)، پرس و جوی معمولی راهگشا نیست، چرا که عده فراوانی پیدا نمی‌شوند که تجربه چنین مشکلی و حل آن را داشته باشند .

با عنایت به توضیحات فوق ، اینک توجه به رزومه ، قدمت ، تنوع و کیفیت خدمات ارائه شده توسط آن‌هاست که می‌تواند به یافتن یک تعمیرکار پرینتر در شهرک اکباتان منجر شود . با در نظر گرفتن این فاکتورها، امروز مجموعه کاج پرینتر به عنوان یکی از قدرتمند و معتبرترین مراکز تعمیر ماشین‌آلات اداری در غرب تهران آماده است تا این ویژگی‌ را به صورت ویژه در اختیار همسایگان خود در محله‌های مجاور قرار دهد که از مهمترین آن‌ها می توان به شهرک اکباتان اشاره کرد .

این در حالیست که به گواهی موتورهای جستجوگر اینترنتی که حکم همان آشناهای همه فن حریف را دارند، مجموعه پیش رویدر حوزه تعمیر پرینتر در مناطق شمال غربی پایتخت بی‌رقیب بوده و همواره یکی از گزینه‌های ثابت عرضه این سرویس‌ها می‌باشد .

 تعمیرکار پرینتر در شهرک اکباتان

چنانچه در پی شارژ کارتریج، تعمیر یا تعویض آن، رفع مشکلات پرینترهای رنگی و سیاه سفید یا لیزری و جوهر افشان خود هستید، تنها برقراری یک تماس کافی بوده تا پیک‌های مجموعه پیش روی را در مقابل خود دیده و بدون نیاز به مراجعه یا حضوری فیزیکی خود، محصول مورد نظر را دریافت نمایید .

تعمیر پرینتر کانن در شهرک غرب

تعمیر پرینتر کانن در شهرک غرب

تعمیر پرینتر کانن در شهرک غرب : بروز مشکلات فیزیکی و اخلال در عملکرد محصولات مختلف یکی از عادی‌ترین اتفاقات زندگی بشر امروز است، جایی که حتی برترین کمپانی‌های دنیا نیز با وجود توانایی در تولید محصولاتی بهتر با طول عمری بیشتر، ترجیح می‌دهند تا محصولاتشان را به نحوی بسازند تا با داشتن عمر مفیدی مشخص، پس از چندی مستهلک شده و به قطعات و تعمیرات نیاز پیدا کند یا با مدل‌های جدیدتر تعویض گردد که جملگی دارای منافعی مالی برای آنان خواهد بود . Read more

خرید کارتریج در اکباتان

خرید کارتریج در اکباتان

خرید کارتریج در اکباتان : در سال‌های نچندان دور، فروشگاه‌های محلی که به صورت تخصصی به فروش محصولاتی در یک حوزه می‌پرداختند (مثلاً لوازم خانگی یا پوشاک) ، به دلیل انگشت‌شمار بودنشان یا عرضه محصولاتی با تنوع کم تنها به منظور رفع نیازهای آنی مورد توجه اهالی قرار گرفته و چون قادر به رقابت با قیمت‌های بازار یا راسته اصلی فروش این محصولات نبودند، بیش از پیش محجور واقع می‌شدند .

با گذر از استثنائات که مشتریان ثابت خود را داشته و با استفاده از روش‌های خلاقانه در این کوران رقابت به بقای خود ادامه داده‌اند، می‌بینیم که چنین مشاغلی پس از چندی ورشکست شده یا پیش از رسیدن به نقطه‌ای ضررده آن را جمع کرده‌اند.

این در حالیست که امروزه دلایلی نظیر
• نزدیک شدن قیمت‌های راسته اصلی یا بورس فروش کالایی خاص با قیمت‌‌های عرضه‌کنندگان حاشیه‌نشین *
• واردات مستقیم توسط خرده‌فروشان
• افزایش تنوع محصولات فروشگاه‌های محلی
• افزایش تعداد مراکز خرید و پراکندگی آن‌ها در همه‌جای شهر
• همه‌گیر شدن روش‌های جدید بازاریابی و فروش نظیر استفاده از شبکه‌های اجتماعی
• افزایش سطح اطلاعات مردم و توانایی و تبحر فروشندگان | تعمیرکاران حاشیه‌نشین
• امکان مقایسه قیمت‌های یک فروشگاه فیزیکی با نمونه‌های اینترنتی و …

سبب شده است تا دیگر خرید کالایی خاص از یک خیابان مشخص در مرکز پایتخت رنگ و بوی قبل را نداشته تا متقاضیان به دست آوردن آن بتوانند از معتبرترین فروشگاه نزدیک محل کار یا زندگی خود کالای مورد نظرشان را تهیه کنند .

* در اینجا منظور از حاشیه‌نشین افراد و مجموعه‌هایی هستند که به دور از راسته و بورس تخصصی فروش یک کالا یا عرضه یک خدمت، به فعالیت در آن حوزه مشغول می‌باشند!

خرید کارتریج در اکباتان

همه این توضیحات به این دلیل داده شد تا به یاد آوریم که اگر در گذشته تنها راه خرید یا شارژ کارتریج پرینتر یا فکس مراجعه به میدان فردوسی یا خیابان ایرانشهر بود، در حالی که امروزه مجموعه‌هایی نظیر کاج پرینتر امکان بهره‌مندی از این خدمات را به صورت محلی برای ساکنین شهرک اکباتان، پونک، سعادت‌آباد، گیشا و … به وجود آورده‌اند!

در همین رابطه به منظور خرید کارتریج در اکباتان یا دیگر نقاط غربی و شمال‌غربی پایتخت، لازم نیست تا اهالی مناطق مذکور ساعت‌ها وقت گذاشته و با گذر از هفت خوان، خود را به مرکز شهر برسانند؛ بلکه این افراد می‌توانند در حالی که در قرنطینه به سر می‌برند، تنها با یک تلفن خرید خود را انجام داده و آن را در محل مورد نظرشان تحویل بگیرند .

در ادامه گفتنیست که کاج پرینتر با سال‌ها فعالیت در حوزه شارژ سریع کارتریج در صادقیه و فروش کارتریج در پونک ، هم اکنون به عنوان یکی از سرشناس و مورد اعتمادترین مراکز تعمیر ماشین‌آلات اداری در غرب تهران شناخته می‌شود .

در هنگام خرید کارتریج باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگرچه در صورت عدم اطلاع از این موارد، همکاران بنده در مجموعه کاج پرینتر توصیه‌های لازم را به شما می‌کنند، اما لازم تا
1. از نوع کارتریج و رنگ آن آگاه باشید! به عنوان شبهه‌ای پرتکرار، بسیاری از مشتریان برای پرینتر سیاه و سفید خود کارتریج‌های رنگی طلب می‌کنند که طبعاً نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند . این در حالیست که پیش از این مرحله باید از لیزری و جوهر افشان بودن پرینتر اطلاع داشته باشید که به جای تونر، کارتریج خریداری نکنید و بالعکس!

2. در خرید کارتریج در اکباتان یا هر منطقه دیگری، هر کارتریج به پرینتری مشخص از برند خود خورده یا در بهترین حالت لیستی از محصولات معدود وجود دارد که با یک چاپگر همخوان است . چنانچه به این نکته توجه نشود ممکن است مخزن جوهر خریداری شده با ساختار پرینتر هماهنگی نداشته و عملاً قابل استفاده نباشد .

3. به میزان مصرف، سطح توقع از کیفیت و بودجه خود توجه کنید! گاهی برای پرینتری خانگی که در سال شاید 50 عدد چاپ هم نداشته باشد، صرف هزینه‌ای زیاد (با احتمال خشک شدن این محصول) آنچنان هوشمندانه نیست! از سویی دیگر گاهی شارژ یک کارتریج بهایی نزدیک خرید کارتریج در اکباتان دارد، فلذا پیش از خرید آن بسنجید که انجام کدام عمل بصرفه‌تر است .

4. لازم است تا کارتریج مورد نظر دارای ضمانت‌نامه بوده و از این مطلب که پول ما صرف کالایی دارای پشتیبانی می‌شود راحت باشد . از سویی دیگر برخی از این محصولات به عنوان کارتریج‌های دوست‌دار محیط زیست طراحی، تولید و عرضه می‌شوند. در نتیجه چنانچه این مطلب یکی از فاکتورهای شما در تصمیم ‌گیری و خرید است به آن نیم‌نگاهی داشته باشید .

پرینتر سامسونگ در پونک

پرینتر سامسونگ در پونک

پرینتر سامسونگ در پونک : در دنیایی که مهارت تبلیغات، هنر برندینگ و معادلات فروش همه ما را به سمت مصرف‌گرایی سوق می‌دهند، وجود یک نام آشنا، محبوب و قدرتمند روی یک محصول مهر تائیدی بر روی فروش هرچه بیشتر آن است . به طور مثال زمانی که ما نام یا نماد کمپانی سامسونگ را بر روی هر محصولی می‌بینیم، فارغ از اینکه محصول مورد نظر چیست (اما اصالت داشته و خروجی خط تولید سامسونگ است) می‌توان پیش‌بینی کرد که محصولی مرغوب، زیبا، پربازده با طول عمری بلند است که مشتری را از خرید خود پشیمان نمی‌کند .

شاید عنایت به همین اعتبار و توانایی‌های سامسونگ بود که مدیران ارشد آن را مجاب کرد تا در سال 2009 و به منظور فروش متمرکز B2B بخشی جداگانه برای طراحی، تولید و فروش پرینتر سامسونگ در پونک یا هر نقطه دیگری در جهان راه‌اندازی کرده و بدین ترتیب وارد بازاری ناشناخته شوند .

با صرف نظر از میزان منابعی که برای این کار صرف شده و دستاوردهایی که نصیب سامسونگ شده بود، این شرکت تصمیم گرفت تا حق امتیاز ساخت پرینترهای خود را به hp و با قیمت 1.5 میلیارد دلار واگذار کند . گفتنیست که این تصمیم که برخی آن را نمایانگر تمایل اچ پی برای داشتن فعالیتی گسترده‌تر در آسیا می‌دانند دستمایه‌ای شد تا به وضعیت پرینترهایی که اینک دیگر ساخته نشده اما در ایران هنوز هم مورد استفاده قرار می‌گیرند بپردازیم .

پرینتر سامسونگ در پونک

در حال حاضر قریب به 3 سال(از 2018 میلادی) از زمان انتقال مالکیت پرینتر سامسونگ به hp  گذشته و بدین واسطه محصولاتی که در ایران تعدادشان نیز کم نبوده است دیگر تولید نمی‌شوند . اگرچه این امر به خودی خود شاید برای یک کاربر خرد با مصارف خانگی از پرینتر اهمیت چندانی نداشته باشد، اما زمانی که می‌دانیم ممکن است قطعات یدکی یا مواد مصرفی آن دیگر جایگزینی نداشته باشند وضعیت فرق خواهد کرد .

در همین رابطه افرادی که در پی تعمیر پرینتر سامسونگ در پونک یا هر منطقه دیگری در تهران هستند باید به خوبی بدانند که با وجود گرانی سرسام‌آوری که مجال خرید چاپگر جدیدی را به ما نمی‌دهد و حتی در صورت عدم وجود این محدودیت‌های مالی نیز لوازم مورد نیازمان دیگر تولید نمی‌شود، وجود مرجعی که بتواند این محصول را برای یک بار دیگر احیاء کند از چه اهمیتی برخوردار است !

در همین رابطه ما در مجموعه کاج پرینتر آماده (در ادامه فروش کارتریج در پونک و تعمیر فکس در پونک ) هستیم تا با استفاده ماهرانه از قطعات و موادی غیر تخصصی به شارژ مجدد کارتریج و تعمیر یا تعویض قطعات معیوب آن پرداخته و بدین ترتیب با کمترین دریافتی بیشترین ارزش افزوده را به بار آوریم .

تاریخچه پرینترهای سامسونگ

شاید بتوان سال 1982 را سالی مهم و سرنوشت‌ساز در تاریخ کمپانی سامسونگ دانست، سالی که بواسطه محبوبیت بیش از حد پرینترهای جوهری ، مجموعه مذکور گسترش یافته و دست به تولید محصولاتی کاربردوست در این حوزه زد . در این سال فکس جوهر افشان SF-300 به عنوان نخستین تولید این زیرگروه، ورود سامسونگ به حوزه ماشین‌آلات اداری را به مشتریان بالقوه و همچنین رقبای پرسن و سال‌ترش در این حوزه اعلام کرد .

اگرچه تا سال 2010 سامسونگ با طراحی و ساخت ماشین‌آلات اداری مختلف سطح تکنولوژی، دانش و مهارت خود را به رخ رقبایش می‌کشید، اما در این میان می‌توان از

  • COFAX-6000 ، اولین پرینتر چندکاره سامسونگ که در سال 1990 طراحی شد،
  • CLP-500 ، اولین پرینتر لیزری سامسونگ که در سال 2003 ساخته شد،
  • CLP-300 ، به عنوان کوچکترین پرینتر لیزری جهان که در سال 2006 روانه بازار گردید و
  • 6555N که سریعترین دستگاه کپیA4 در سال 2008 لقب گرفت، به عنوان شاخص‌ترین محصولات این دو دهه که به نام سامسونگ مزین بودند اشاره کرد .

سال‌های آخر فعالیت

یکی از نکات جالب در خصوص تاریخچه سامسونگ (بخش پرینتر) حجم فعالیت‌های آن در دهه 2010 میلادی می‌باشد، جایی که تا نیمه نخستین آن گهگاهی محصولاتی رأی مثبت صاحب نظران این حوزه را جلب می‌کردند، این پیشرفت در دهه دوم با ساخت محصولاتی بی‌نظیر و بدیع اوج گرفته و به ناگاه در مقطعی نیز با کناره‌گیری سامسونگ و فروش حق امتیاز ساخت ماشین‌آلات اداریش به hp همراه بود.

در همین رابطه می‌توانیم وقایع مهم پرینتر سامسونگ را بر اساس سال‌های میلادی ببینیم :

2010: ورود به جمع تولیدکنندگان چندکاره‌های A3 و تجهیز محصولات نسل جدید به فناوری موبایل

2012:  MultiXpress C9350ND/C9250ND اولین دستگاه کپی رنگی A3 سامسونگ که برنده جایزه سال BLI شد!

2013: CLP-415Series (colorlaser)  کم مصرف‌ترین پرینتر سال که جوایزی بیشماری از جمله طلای iF Design و دستاورد خارق‌العاده BLI را تصاحب کرد . طراحی و تولید Xpress C460W Series، اولین پرینتر رنگی لیزری NFC دار جهان!

2014: معرفی فناوری چاپ بصری | معرفی نخستین پرینتر دارای عیب‌یاب موبایلی در دنیا SPDS| ساخت نخستین پرینتر اندرویدی جهان یعنی MultiXpress X4300/K4350

2015: ProXpress M4030ND  دارای سرعت بالای چاپ و گزینه‌های امنیتی برای SMBها!

2016: برنده شدن چهار جایزه از iF Design برای طراحی MultiXpress 3 Series، M40 Series، C26 Series و The Visual Toolkit  | هزینه‌های عملیاتی کمتر و تأثیرگذاری بیشتر با ProXpress C30 Series.

تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه

تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه

تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه : با بررسی ساختار و روش‌های تقسیم‌بندی چاپگرهای مختلف، مدل‌های جوهر افشان در کنار نمونه‌های لیزری از جمله پر تکرار عناوینی هستند که با آن‌ها بر می‌خوریم . این نوع چاپگرها که اساس کارشان افشاندن مستقیم رنگ بر روی سطح کاغذیست، در دو نوع کلی خانگی (که هم کاغذ و هم هد در آن‌ها متحرک بوده) و صنعتی (که تنها زمینه مورد نظر در آن جابجا می‌شود) تقسیم می‌شوند .

در خصوص ساختار کلی این پرینترهای Inkjet می‌توان گفت که دارای کارتریج‌هایی متشکل از 4 رنگ اصلی CMYK هستند که بسان مخازن مرکب، با گذشت زمان خالی شده و نیازمند شارژ مستمر می‌باشند .

از این محصولات که تحت نام برندهای اپسون، hp، کنون، برادر و … همینک قریب به نیم قرن طراحی و تولید می‌شوند، معمولاً در راستای خلق تصاویر با کیفیت رنگی استفاده می‌شود که سبب می‌شود تا کارکرد ایده‌آل آن‌ها در مقایسه با پرینترهای لیزری (که گاهی تنها چاپ یک فرم سیاه و سفید ولو با کیفیتی کم از آن‌ها مطلوب ماست) از اهمیت بیشتری برخوردار باشد .

مشکلات رایج پرینترهای جوهر افشان

این محصولات نیز همانند همه کالاهای مکانیکی – الکترونیکی دارای عمر مفیدی هستند که سبب می‌شود تا پس از چندی توانایی اولیه خود در چاپ نگاره‌های مورد نظرمان را از دست داده و دیگر قادر به پرینت باکیفیت تصاویر و متون نباشند .

بدیهیست که وقتی قطعاتی نظیر هد، سامانه حرکتی هد، کلاهک پمپ، منبع تغذیه، برد اصلی، سنسورها و … با عمر محدود به صورت مداوم در حرکت، لغزش، فرسایش و اصطکاک بوده و گاهاً به درستی و طریقه‌ای استاندارد نیز مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، پس از چندی خراب شده و به تعمیر نیاز پیدا کنند .

کاهش کیفیت چاپ، عدم برقراری ارتباط با یک کامپیوتر یا شبکه، سرعت پایین چاپ تصاویر، وجود خطوط سفید در پرینت، گیر کردن کاغذ در پرینتر، خشک شدن کارتریج، پس دادن جوهر، چاپ نصفه و نیمه، وجود سایه روی خروجی و … از جمله مهمترین اشکالات ظاهری یک چاپگر جوهر افشان می‌باشند که می‌توانند دلایل گوناگونی داشته باشند .

در اینجاست که لزوم تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه یا هر محله دیگری نمایان شده و علت دقیق هریک از این پیامدها که می‌توانند دلایل مختلفی داشته باشند مشخص و برطرف می‌شود !

تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه

مجموعه کاج پرینتر به عنوان سامانه‌ای قدیمی با کادری مجرب، سالهاست که با خدماتی نظیر شارژ سریع کارتریج در صادقیه و تعمیر فکس در صادقیه در خدمت اهالی محله صادقیه و سایر ساکنین نواحی غربی و شمال‌غربی پایتخت می‌باشد .

در همین رابطه تجربه به خوبی نشان داده است که وجود فاصله چند ده کیلومتری میان میدان کاج به عنوان مقر مجموعه پیش روی و ادارات، فروشگاه‎ها، منازل مسکونی و دیگر متقاضیانی که در پی تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه هستند سبب نشده است تا از میزان این همکاری کاسته شده و مجموعه مورد نظر پذیرای ماشین‌آلاتی اداری از این منطقه نباشد .

در دوره‌ای که محصولات خارجی در گران‌ترین قیمت‌های تاریخ معاصر خود قرار دارند، خرید تجهیزاتی که قابل تعمیر هستند امری اقتصادی و مقرون بصرفه نیست. این در حالیست که سپردن این محصولات به دست تعمیرکاران ناآشنا نیز همراه با ریسک‌هایی از قبیل عدم تسلط کافی آنان به محصول مورد نظر یا شیطنت‌هایشان در تعویض برخی قطعات همراه است؛ لذا توجه به سابقه و رزومه تعمیرکاران مختلف و حسن توجه مشتریان پیشین آن‌ها می‌تواند تا حد زیادی سامانه‌ای قابل اعتماد را از مجموعه‌ای نامطمئن جدا کند .

در ادامه گفتنیست که وجود پیک‌های رایگان مجموعه سبب شده است تا متقاضیان فوق‌الذکر به جای حمل این محصولات بعضاً سنگین و سپردن آن‌ها به یک تعمیرکار، وظیفه تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه را به تعمیرکاران کاج پرینتر در محل سپرده یا با ارسال و دریافت آن‌ها با کمک پیک‌های موتوری مجموعه، بدون صرف هزینه، انرژی و وقت اضافه به خواسته خود برسند .

تعمیر پرینتر کانن در صادقیه

تعمیر پرینتر کانن در صادقیه

تعمیر پرینتر کانن در صادقیه : یکی از بزرگترین محدودیات واردات و استفاده از محصولات خارجی در ایران، عدم وجود یک نمایندگی یا کارگزاری رسمی از شرکت مادر برای رسیدگی به امور مشتریانشان در داخل کشور می‌باشد .

در نتیجه اینکه در موارد متعددی شاهد این هستیم که محصولی خارجی (مثلاً یک خودروی لوکس) وارد کشور شده و مورد استفاده هم قرار می‌گیرد، اما به دلیل وجود یک نقصان فیزیکی و لزوم تعویض قطعاتی که در کشور وجود ندارد ملزم به واردات سفارشی قطعه‌ مورد نظر از کشورهای همسایه، دعوت از یک متخصص بیگانه به منظور اصلاح مشکل به وجود آمده یا ارسال پدیده مورد نظر به نزدیکترین نمایندگی آن در خارج از ایران هستم.

در مواردی نظیر خرید و استفاده از اتومبیل‌ها که بدان اشاره شد، علاوه بر اینکه محصول مورد نظر ارزش چنین رسیدگی و ممارست‌هایی را دارد، دارنده آن نیز دارای منابع کافی (از جمله پول و ارتباطات) برای از بین بردن مشکل پیش آمده است.

حال اینکه در مواردی نظیر تعمیر پرینتر کانن در صادقیه، تعمیر پرینتر کانن غرب تهران یا کارتریج و تونر کانن در پونک ممکن است که محصولی بدون داشتن یک نمایندگی رسمی در ایران، نه ارزش تحمل چنین سختی‌هایی داشته و نه دارنده آن مایل به صرف چنین وقت، انرژی و هزینه‌ای (مثلاً بردن یک پرینتر تعمیری به کشوری خارجی) باشد .

در اینجاست که نقش تعمیرکاران مجرب و ماهر ماشین‌آلات اداری مشخص شده و بدین ترتیب زمینه‌ استفاده از محصولی که می‌توانست به دلیل محدودیت‌های فوق از رده خارج شود فراهم می‌گردد .

 تعمیر پرینتر کانن در صادقیه

زمانی که در پی نمایندگی رسمی کانن در کشورمان ایران هستیم، مجموعه‌های فراوانی خود را با این لقب معرفی می‌کنند، فارغ از اینکه در وبسایت منتسب به این مجموعه از میان کشورهای خاورمیانه‌ای تنها نام کشورهای بحرین، عراق، اردن، کویت، لبنان، عمان، قطر، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و یمن ذکر شده و نامی از کشورمان ایران (که بی تردید بخشی از آن به دلیل نزاعات و تحریم‌های سیاسیست) در آن دیده نمی‌شود .

در نتیجه اینکه یا مجموعه‌هایی که خود را نماینده کانن می‌دانند یا دارای چنین ویژگی‌هایی نبوده (مجموعه‌هایی هم که اغلبشان نیز تک محصولی بوده و بیشتر آن‌ها در راستای فروش دوربین‌های این برند و سخت‌افزاری اوپتیک عکاسی فعالیت می‌کنند) و یا به صورت غیر رسمی با شرکت اصلی همکاری می‌نمایند که احتمال آن ضعیف است !

علت آن هرچه که باشد، اهالی غربی تهران می‌توانند با یافتن مرکزی در مجاورت خود از زحمت مراجعه با این مراکز که عموماٌ در مرکز شهر هستند اجتناب کرده و در اسرع وقت، کیفیتی بالا و هزینه‌ای حداقلی به تعمیر یا سرویس پرینترهای کانن خود بپردازند .

 با عنایت به توضیحات فوق مجموعه کاج پرینتر به عنوان مجموعه‌ای باسابقه و شناخته شده در منطقه سعادت آباد، آماده است تا پرینترهای کانن (و سایر برندهای معتبر) را بواسطه پیک‌های خود از مشتریان دریافت نموده و ضمن تعمیر سریع و اصولی آن، این محصول را به مشتریان بازگردانند .

این در حالیست که آشنایی با انواع پرینترها در نسل‌های گوناگون توسط متخصصین این مجموعه سبب شده است تا در مواردی امکان جایگزینی قطعات کهنه، با نمونه‌های نو و دست اول از برندهای دیگر فراهم شده و بدین ترتیب نایاب شدن، عدم تولید یا عدم واردات قطعه‌ای خاص مانع تعمیر و استفاده مجدد از این محصولات نشود .

پرینترهای کانن

چاپگرهای این مجموعه چه از نوع لیزری بوده و چه از مدل‌های جوهر افشان باشند، چه خانگی بوده و چه اداری باشند، از تونر استفاده کرده یا مخازن رنگ داشته‌باشند، در هر حال روزی مستهلک شده و از دور خارج می‌شوند . اگرچه در سالیان گذشته خرید و جایگزینی یک محصول خارجی با حجم چشم گیر و تمایل بیشتری انجام می‌پذیرفت، اما امروزه وجود قیمت‌های نسبتاً سنگین این محصولات سبب شده است تا این دور استهلاک به تعویق افتاده و بالاخص مجموعه‌هایی که دارای بودجه‌ای مشخص و محدود هستند ، تا حد ممکن از ماشین‌آلات قدیمی خود استفاده نمایند .

در همین رابطه لازم به تأکید مجدد است که وجود یک فرد یا مجموعه متخصص در منطقه دو تهران به عنوان یکی از پررونق‌ترین نواحی پایتخت از نظر تعداد کسبه و شخصیت‌های حقوقی فعال در آن سبب می‌شود تا تعمیر پرینتر کانن در صادقیه با کیفیت بهتری انجام شده و بدین ترتیب ساکنین این محله مجبور نباشند تا برای تعمیر این محصولات راهی طولانی را بپیمایند .

تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه

تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه

تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه : در بهار سال 2005 میلادی بود که شرکت سونی اریکسون عرضه یکی از محبوبترین گوشی‌های تلفن همراه خود را آغاز کرده و این محصول کاربردی را به یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های تلفن همراه تاریخ – حداقل در بازار ایران – تبدیل کرد .

این محصول که K750 نام داشت، در آن‌ سال‌ها به چنان محبوبیت و فروشی دست یافت که با نگاه اطراف خود، از میان هر چند نفری که می‌دیدیم یکی از این محصولات در دست داشت . وجود امکاناتی تراز اول در آن سال‌ها نظیر دوربین 2 مگاپیکسلی، حافظه 64 مگابایتی که تا 2 گیگابایت نیز ارتقاء می‌یافت، بلوتوث، اینفرارد، چراغ LED و ده‌ها ویژگی دیگر سبب می‌شد تا این محصول با نرخ قابل توجهی به فروش رسیده و تا سال‌ها در دست کاربران خود دیده شود .

در کنار قیمت مناسب، این کاربری آسان، خدمات پس از فروش، ساختاری مقاوم و وجود قطعات یدکی این محصولات بود که سبب می‌شد تا K750 را در تعدادی زیاد در اطراف خود ببینیم، ویژگی ‌هایی که اگر محصولاتی در حوزه‌های دیگر هم دارای آن‌ها بوده یا باشند، به همین میزان فروش خواهند رسید .

با عنایت به توضیحات فوق، چنانچه شرکت پاناسونیک در حوزه ساخت ماشین‌آلات اداری را نظیر سونی اریکسون سال 2005 در حوزه ساخت گوشی‌های موبایل بدانیم، بی تردید سری KX فکس‌های این برند حکم همان سری K محصولات فوق الذکر را داشته و امروزه به همان دلایل (قیمت مناسب، کاربردوست بودن، امکان تعمیر آسان، وجود قطعات یدکی و …) مورد توجه عموم مصرف‌کنندگان بالقوه خود قرار می‌گیرند .

تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه

با بالا رفتن تعداد مصرف‌کنندگان یک محصول، میزان چالش‌های استفاده از آن نیز افزایش می‌یابد . به بیانی ساده‌تر، وقتی تعداد مصرف‌کنندگان یک محصول افزایش می‌یابد، تعداد خرابی‌ها هم افزایش یافته، تعداد افرادی که مواد مصرفی دستگاهشان تمام شده زیاد می‌شوند و به تناسب آن قطعات یدکی یا تعمیرکننده‌ای ماهر نایاب می‌شود .

در همین رابطه نیاز به یادآوریست که مجموعه کاج پرینتر به عنوان یکی از نزدیکترین مراکز تعمیر فکس در صادقیه و  تعمیر پرینتر در صادقیه حاضر است تا محصولات مورد نظر را بواسطه پیک‌های خود از شما گرفته، سلسله اقدامات لازم را روی آن‌ها انجام داده و سپس بازگرداند . در همین رابطه مجموعه پیش روی با سال‌ها فعالیت در این حوزه قادر است تا ضمن تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه، سایر محصولاتی که از برندهای معتبر بوده را نیز تعمیر کرده و در کنار آن به فروش یا شارژ کارتریج و تعمیر ماشین‌آلات اداری بالاخص پرینترها بپردازد .

آشنایی با یک محصول خاص

در میان نمونه‌های موجود در میان فکس‌های مجموعه پاناسونیک، KX-FC275E یکی از پرطرفدارترین آنهاست، چرا که علاوه بر فکس دارای تلفنی بی‌سیم نیز بوده تا علاوه بر گوشی ثابت، فرد یا افراد شاغل در مجموعه دارنده آن امکان برقراری مکالمه در نقاطی دورتر از محل قرارگیری دستگاه را نیز داشته باشند .

این محصول دارای قابلیت ADF است، بدین معنا که در صورت قرار دادن برگه‌ای دو رو در فید دستگاه، این وسیله قادر به اسکن و ارسال اطلاعات هر دو طرف آن می‌باشد . در ادامه می‌توان به فکس کاربنی، وزن در حدود 3 کیلوگرم، حافظه 28 برگی، ظرفیت سینی 20برگی، وجود منشی تلفنی با قابلیت ذخیره تا 15 دقیقه و سرعت مودم 9.6 کیلو بایت بر ثانیه آن به عنوان شاخص‌ترین ویژگی‌های این محصولات اشاره کرد .

وجود چنین ویژگی‌های سبب شده است تا در کنار چندکاره‌ها (فکس، پرینتر، اسکنر و دستگاه کپی) که به دلیل کمبود جا از جمله سخت‌افزارهای اداری پرطرفدار به حساب می‌آیند، این محصولات از جمله پای ثابت ادارات، شرکت‌ها و واحدهای تجاری پر تعداد غرب تهران – به طور ویژه صادقیه – باشند .

آیا همه تعمیرکاران محصولات پاناسونیک معتبر هستند؟

چنانچه به خیابان اکباتان واقع در لاله‌زار جنوبی مراجعه کرده باشید، ردیفی از فروشگاه‌هایی را خواهید دید که با داشتن تابلوی پاناسونیک بر سردر مغازه خود، خودشان را تنها نمایندگی رسمی آن در این محدوده معرفی می‌کنند. در همین رابطه از آنجایی که اعطای نمایندگی قوانینی داشته و می‌توان حدس زد که برخی از این مجموعه‌ها نماینده رسمی نیستند، بهتر است تا اگر خرید از نمایندگی برایتان مهم است از اصالت هریک مطمئن شوید .

این در حالیست که در حوزه تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه نیز شرایط اینچنین بوده و مراکز فراوانی را می‌یابیم که چنین ادعاهایی دارند .از این روست که ادعا می‌کنیم همه تعمیرکاران محصولات پاناسونیک معتبر نبوده و پیشنهاد ما به افراد دارنده این محصولات یافتن تعمیرکاری با رزومه مشخص بوده و بدین ترتیب آنان را به همکاری با سامانه‌هایی معتبر دعوت می‌کنیم .