خرید کارتریج در اکباتان

خرید کارتریج در اکباتان

خرید کارتریج در اکباتان : در سال‌های نچندان دور، فروشگاه‌های محلی که به صورت تخصصی به فروش محصولاتی در یک حوزه می‌پرداختند (مثلاً لوازم خانگی یا پوشاک) ، به دلیل انگشت‌شمار بودنشان یا عرضه محصولاتی با تنوع کم تنها به منظور رفع نیازهای آنی مورد توجه اهالی قرار گرفته و چون قادر به رقابت با قیمت‌های بازار یا راسته اصلی فروش این محصولات نبودند، بیش از پیش محجور واقع می‌شدند .

با گذر از استثنائات که مشتریان ثابت خود را داشته و با استفاده از روش‌های خلاقانه در این کوران رقابت به بقای خود ادامه داده‌اند، می‌بینیم که چنین مشاغلی پس از چندی ورشکست شده یا پیش از رسیدن به نقطه‌ای ضررده آن را جمع کرده‌اند.

این در حالیست که امروزه دلایلی نظیر
• نزدیک شدن قیمت‌های راسته اصلی یا بورس فروش کالایی خاص با قیمت‌‌های عرضه‌کنندگان حاشیه‌نشین *
• واردات مستقیم توسط خرده‌فروشان
• افزایش تنوع محصولات فروشگاه‌های محلی
• افزایش تعداد مراکز خرید و پراکندگی آن‌ها در همه‌جای شهر
• همه‌گیر شدن روش‌های جدید بازاریابی و فروش نظیر استفاده از شبکه‌های اجتماعی
• افزایش سطح اطلاعات مردم و توانایی و تبحر فروشندگان | تعمیرکاران حاشیه‌نشین
• امکان مقایسه قیمت‌های یک فروشگاه فیزیکی با نمونه‌های اینترنتی و …

سبب شده است تا دیگر خرید کالایی خاص از یک خیابان مشخص در مرکز پایتخت رنگ و بوی قبل را نداشته تا متقاضیان به دست آوردن آن بتوانند از معتبرترین فروشگاه نزدیک محل کار یا زندگی خود کالای مورد نظرشان را تهیه کنند .

* در اینجا منظور از حاشیه‌نشین افراد و مجموعه‌هایی هستند که به دور از راسته و بورس تخصصی فروش یک کالا یا عرضه یک خدمت، به فعالیت در آن حوزه مشغول می‌باشند!

خرید کارتریج در اکباتان

همه این توضیحات به این دلیل داده شد تا به یاد آوریم که اگر در گذشته تنها راه خرید یا شارژ کارتریج پرینتر یا فکس مراجعه به میدان فردوسی یا خیابان ایرانشهر بود، در حالی که امروزه مجموعه‌هایی نظیر کاج پرینتر امکان بهره‌مندی از این خدمات را به صورت محلی برای ساکنین شهرک اکباتان، پونک، سعادت‌آباد، گیشا و … به وجود آورده‌اند!

در همین رابطه به منظور خرید کارتریج در اکباتان یا دیگر نقاط غربی و شمال‌غربی پایتخت، لازم نیست تا اهالی مناطق مذکور ساعت‌ها وقت گذاشته و با گذر از هفت خوان، خود را به مرکز شهر برسانند؛ بلکه این افراد می‌توانند در حالی که در قرنطینه به سر می‌برند، تنها با یک تلفن خرید خود را انجام داده و آن را در محل مورد نظرشان تحویل بگیرند .

در ادامه گفتنیست که کاج پرینتر با سال‌ها فعالیت در حوزه شارژ سریع کارتریج در صادقیه و فروش کارتریج در پونک ، هم اکنون به عنوان یکی از سرشناس و مورد اعتمادترین مراکز تعمیر ماشین‌آلات اداری در غرب تهران شناخته می‌شود .

در هنگام خرید کارتریج باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگرچه در صورت عدم اطلاع از این موارد، همکاران بنده در مجموعه کاج پرینتر توصیه‌های لازم را به شما می‌کنند، اما لازم تا
1. از نوع کارتریج و رنگ آن آگاه باشید! به عنوان شبهه‌ای پرتکرار، بسیاری از مشتریان برای پرینتر سیاه و سفید خود کارتریج‌های رنگی طلب می‌کنند که طبعاً نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند . این در حالیست که پیش از این مرحله باید از لیزری و جوهر افشان بودن پرینتر اطلاع داشته باشید که به جای تونر، کارتریج خریداری نکنید و بالعکس!

2. در خرید کارتریج در اکباتان یا هر منطقه دیگری، هر کارتریج به پرینتری مشخص از برند خود خورده یا در بهترین حالت لیستی از محصولات معدود وجود دارد که با یک چاپگر همخوان است . چنانچه به این نکته توجه نشود ممکن است مخزن جوهر خریداری شده با ساختار پرینتر هماهنگی نداشته و عملاً قابل استفاده نباشد .

3. به میزان مصرف، سطح توقع از کیفیت و بودجه خود توجه کنید! گاهی برای پرینتری خانگی که در سال شاید 50 عدد چاپ هم نداشته باشد، صرف هزینه‌ای زیاد (با احتمال خشک شدن این محصول) آنچنان هوشمندانه نیست! از سویی دیگر گاهی شارژ یک کارتریج بهایی نزدیک خرید کارتریج در اکباتان دارد، فلذا پیش از خرید آن بسنجید که انجام کدام عمل بصرفه‌تر است .

4. لازم است تا کارتریج مورد نظر دارای ضمانت‌نامه بوده و از این مطلب که پول ما صرف کالایی دارای پشتیبانی می‌شود راحت باشد . از سویی دیگر برخی از این محصولات به عنوان کارتریج‌های دوست‌دار محیط زیست طراحی، تولید و عرضه می‌شوند. در نتیجه چنانچه این مطلب یکی از فاکتورهای شما در تصمیم ‌گیری و خرید است به آن نیم‌نگاهی داشته باشید .

پرینتر سامسونگ در پونک

پرینتر سامسونگ در پونک

پرینتر سامسونگ در پونک : در دنیایی که مهارت تبلیغات، هنر برندینگ و معادلات فروش همه ما را به سمت مصرف‌گرایی سوق می‌دهند، وجود یک نام آشنا، محبوب و قدرتمند روی یک محصول مهر تائیدی بر روی فروش هرچه بیشتر آن است . به طور مثال زمانی که ما نام یا نماد کمپانی سامسونگ را بر روی هر محصولی می‌بینیم، فارغ از اینکه محصول مورد نظر چیست (اما اصالت داشته و خروجی خط تولید سامسونگ است) می‌توان پیش‌بینی کرد که محصولی مرغوب، زیبا، پربازده با طول عمری بلند است که مشتری را از خرید خود پشیمان نمی‌کند .

شاید عنایت به همین اعتبار و توانایی‌های سامسونگ بود که مدیران ارشد آن را مجاب کرد تا در سال 2009 و به منظور فروش متمرکز B2B بخشی جداگانه برای طراحی، تولید و فروش پرینتر سامسونگ در پونک یا هر نقطه دیگری در جهان راه‌اندازی کرده و بدین ترتیب وارد بازاری ناشناخته شوند .

با صرف نظر از میزان منابعی که برای این کار صرف شده و دستاوردهایی که نصیب سامسونگ شده بود، این شرکت تصمیم گرفت تا حق امتیاز ساخت پرینترهای خود را به hp و با قیمت 1.5 میلیارد دلار واگذار کند . گفتنیست که این تصمیم که برخی آن را نمایانگر تمایل اچ پی برای داشتن فعالیتی گسترده‌تر در آسیا می‌دانند دستمایه‌ای شد تا به وضعیت پرینترهایی که اینک دیگر ساخته نشده اما در ایران هنوز هم مورد استفاده قرار می‌گیرند بپردازیم .

پرینتر سامسونگ در پونک

در حال حاضر قریب به 3 سال(از 2018 میلادی) از زمان انتقال مالکیت پرینتر سامسونگ به hp  گذشته و بدین واسطه محصولاتی که در ایران تعدادشان نیز کم نبوده است دیگر تولید نمی‌شوند . اگرچه این امر به خودی خود شاید برای یک کاربر خرد با مصارف خانگی از پرینتر اهمیت چندانی نداشته باشد، اما زمانی که می‌دانیم ممکن است قطعات یدکی یا مواد مصرفی آن دیگر جایگزینی نداشته باشند وضعیت فرق خواهد کرد .

در همین رابطه افرادی که در پی تعمیر پرینتر سامسونگ در پونک یا هر منطقه دیگری در تهران هستند باید به خوبی بدانند که با وجود گرانی سرسام‌آوری که مجال خرید چاپگر جدیدی را به ما نمی‌دهد و حتی در صورت عدم وجود این محدودیت‌های مالی نیز لوازم مورد نیازمان دیگر تولید نمی‌شود، وجود مرجعی که بتواند این محصول را برای یک بار دیگر احیاء کند از چه اهمیتی برخوردار است !

در همین رابطه ما در مجموعه کاج پرینتر آماده (در ادامه فروش کارتریج در پونک و تعمیر فکس در پونک ) هستیم تا با استفاده ماهرانه از قطعات و موادی غیر تخصصی به شارژ مجدد کارتریج و تعمیر یا تعویض قطعات معیوب آن پرداخته و بدین ترتیب با کمترین دریافتی بیشترین ارزش افزوده را به بار آوریم .

تاریخچه پرینترهای سامسونگ

شاید بتوان سال 1982 را سالی مهم و سرنوشت‌ساز در تاریخ کمپانی سامسونگ دانست، سالی که بواسطه محبوبیت بیش از حد پرینترهای جوهری ، مجموعه مذکور گسترش یافته و دست به تولید محصولاتی کاربردوست در این حوزه زد . در این سال فکس جوهر افشان SF-300 به عنوان نخستین تولید این زیرگروه، ورود سامسونگ به حوزه ماشین‌آلات اداری را به مشتریان بالقوه و همچنین رقبای پرسن و سال‌ترش در این حوزه اعلام کرد .

اگرچه تا سال 2010 سامسونگ با طراحی و ساخت ماشین‌آلات اداری مختلف سطح تکنولوژی، دانش و مهارت خود را به رخ رقبایش می‌کشید، اما در این میان می‌توان از

  • COFAX-6000 ، اولین پرینتر چندکاره سامسونگ که در سال 1990 طراحی شد،
  • CLP-500 ، اولین پرینتر لیزری سامسونگ که در سال 2003 ساخته شد،
  • CLP-300 ، به عنوان کوچکترین پرینتر لیزری جهان که در سال 2006 روانه بازار گردید و
  • 6555N که سریعترین دستگاه کپیA4 در سال 2008 لقب گرفت، به عنوان شاخص‌ترین محصولات این دو دهه که به نام سامسونگ مزین بودند اشاره کرد .

سال‌های آخر فعالیت

یکی از نکات جالب در خصوص تاریخچه سامسونگ (بخش پرینتر) حجم فعالیت‌های آن در دهه 2010 میلادی می‌باشد، جایی که تا نیمه نخستین آن گهگاهی محصولاتی رأی مثبت صاحب نظران این حوزه را جلب می‌کردند، این پیشرفت در دهه دوم با ساخت محصولاتی بی‌نظیر و بدیع اوج گرفته و به ناگاه در مقطعی نیز با کناره‌گیری سامسونگ و فروش حق امتیاز ساخت ماشین‌آلات اداریش به hp همراه بود.

در همین رابطه می‌توانیم وقایع مهم پرینتر سامسونگ را بر اساس سال‌های میلادی ببینیم :

2010: ورود به جمع تولیدکنندگان چندکاره‌های A3 و تجهیز محصولات نسل جدید به فناوری موبایل

2012:  MultiXpress C9350ND/C9250ND اولین دستگاه کپی رنگی A3 سامسونگ که برنده جایزه سال BLI شد!

2013: CLP-415Series (colorlaser)  کم مصرف‌ترین پرینتر سال که جوایزی بیشماری از جمله طلای iF Design و دستاورد خارق‌العاده BLI را تصاحب کرد . طراحی و تولید Xpress C460W Series، اولین پرینتر رنگی لیزری NFC دار جهان!

2014: معرفی فناوری چاپ بصری | معرفی نخستین پرینتر دارای عیب‌یاب موبایلی در دنیا SPDS| ساخت نخستین پرینتر اندرویدی جهان یعنی MultiXpress X4300/K4350

2015: ProXpress M4030ND  دارای سرعت بالای چاپ و گزینه‌های امنیتی برای SMBها!

2016: برنده شدن چهار جایزه از iF Design برای طراحی MultiXpress 3 Series، M40 Series، C26 Series و The Visual Toolkit  | هزینه‌های عملیاتی کمتر و تأثیرگذاری بیشتر با ProXpress C30 Series.

تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه

تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه

تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه : با بررسی ساختار و روش‌های تقسیم‌بندی چاپگرهای مختلف، مدل‌های جوهر افشان در کنار نمونه‌های لیزری از جمله پر تکرار عناوینی هستند که با آن‌ها بر می‌خوریم . این نوع چاپگرها که اساس کارشان افشاندن مستقیم رنگ بر روی سطح کاغذیست، در دو نوع کلی خانگی (که هم کاغذ و هم هد در آن‌ها متحرک بوده) و صنعتی (که تنها زمینه مورد نظر در آن جابجا می‌شود) تقسیم می‌شوند .

در خصوص ساختار کلی این پرینترهای Inkjet می‌توان گفت که دارای کارتریج‌هایی متشکل از 4 رنگ اصلی CMYK هستند که بسان مخازن مرکب، با گذشت زمان خالی شده و نیازمند شارژ مستمر می‌باشند .

از این محصولات که تحت نام برندهای اپسون، hp، کنون، برادر و … همینک قریب به نیم قرن طراحی و تولید می‌شوند، معمولاً در راستای خلق تصاویر با کیفیت رنگی استفاده می‌شود که سبب می‌شود تا کارکرد ایده‌آل آن‌ها در مقایسه با پرینترهای لیزری (که گاهی تنها چاپ یک فرم سیاه و سفید ولو با کیفیتی کم از آن‌ها مطلوب ماست) از اهمیت بیشتری برخوردار باشد .

مشکلات رایج پرینترهای جوهر افشان

این محصولات نیز همانند همه کالاهای مکانیکی – الکترونیکی دارای عمر مفیدی هستند که سبب می‌شود تا پس از چندی توانایی اولیه خود در چاپ نگاره‌های مورد نظرمان را از دست داده و دیگر قادر به پرینت باکیفیت تصاویر و متون نباشند .

بدیهیست که وقتی قطعاتی نظیر هد، سامانه حرکتی هد، کلاهک پمپ، منبع تغذیه، برد اصلی، سنسورها و … با عمر محدود به صورت مداوم در حرکت، لغزش، فرسایش و اصطکاک بوده و گاهاً به درستی و طریقه‌ای استاندارد نیز مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، پس از چندی خراب شده و به تعمیر نیاز پیدا کنند .

کاهش کیفیت چاپ، عدم برقراری ارتباط با یک کامپیوتر یا شبکه، سرعت پایین چاپ تصاویر، وجود خطوط سفید در پرینت، گیر کردن کاغذ در پرینتر، خشک شدن کارتریج، پس دادن جوهر، چاپ نصفه و نیمه، وجود سایه روی خروجی و … از جمله مهمترین اشکالات ظاهری یک چاپگر جوهر افشان می‌باشند که می‌توانند دلایل گوناگونی داشته باشند .

در اینجاست که لزوم تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه یا هر محله دیگری نمایان شده و علت دقیق هریک از این پیامدها که می‌توانند دلایل مختلفی داشته باشند مشخص و برطرف می‌شود !

تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه

مجموعه کاج پرینتر به عنوان سامانه‌ای قدیمی با کادری مجرب، سالهاست که با خدماتی نظیر شارژ سریع کارتریج در صادقیه و تعمیر فکس در صادقیه در خدمت اهالی محله صادقیه و سایر ساکنین نواحی غربی و شمال‌غربی پایتخت می‌باشد .

در همین رابطه تجربه به خوبی نشان داده است که وجود فاصله چند ده کیلومتری میان میدان کاج به عنوان مقر مجموعه پیش روی و ادارات، فروشگاه‎ها، منازل مسکونی و دیگر متقاضیانی که در پی تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه هستند سبب نشده است تا از میزان این همکاری کاسته شده و مجموعه مورد نظر پذیرای ماشین‌آلاتی اداری از این منطقه نباشد .

در دوره‌ای که محصولات خارجی در گران‌ترین قیمت‌های تاریخ معاصر خود قرار دارند، خرید تجهیزاتی که قابل تعمیر هستند امری اقتصادی و مقرون بصرفه نیست. این در حالیست که سپردن این محصولات به دست تعمیرکاران ناآشنا نیز همراه با ریسک‌هایی از قبیل عدم تسلط کافی آنان به محصول مورد نظر یا شیطنت‌هایشان در تعویض برخی قطعات همراه است؛ لذا توجه به سابقه و رزومه تعمیرکاران مختلف و حسن توجه مشتریان پیشین آن‌ها می‌تواند تا حد زیادی سامانه‌ای قابل اعتماد را از مجموعه‌ای نامطمئن جدا کند .

در ادامه گفتنیست که وجود پیک‌های رایگان مجموعه سبب شده است تا متقاضیان فوق‌الذکر به جای حمل این محصولات بعضاً سنگین و سپردن آن‌ها به یک تعمیرکار، وظیفه تعمیر پرینتر جوهر افشان در صادقیه را به تعمیرکاران کاج پرینتر در محل سپرده یا با ارسال و دریافت آن‌ها با کمک پیک‌های موتوری مجموعه، بدون صرف هزینه، انرژی و وقت اضافه به خواسته خود برسند .

تعمیر پرینتر کانن در صادقیه

تعمیر پرینتر کانن در صادقیه

تعمیر پرینتر کانن در صادقیه : یکی از بزرگترین محدودیات واردات و استفاده از محصولات خارجی در ایران، عدم وجود یک نمایندگی یا کارگزاری رسمی از شرکت مادر برای رسیدگی به امور مشتریانشان در داخل کشور می‌باشد .

در نتیجه اینکه در موارد متعددی شاهد این هستیم که محصولی خارجی (مثلاً یک خودروی لوکس) وارد کشور شده و مورد استفاده هم قرار می‌گیرد، اما به دلیل وجود یک نقصان فیزیکی و لزوم تعویض قطعاتی که در کشور وجود ندارد ملزم به واردات سفارشی قطعه‌ مورد نظر از کشورهای همسایه، دعوت از یک متخصص بیگانه به منظور اصلاح مشکل به وجود آمده یا ارسال پدیده مورد نظر به نزدیکترین نمایندگی آن در خارج از ایران هستم.

در مواردی نظیر خرید و استفاده از اتومبیل‌ها که بدان اشاره شد، علاوه بر اینکه محصول مورد نظر ارزش چنین رسیدگی و ممارست‌هایی را دارد، دارنده آن نیز دارای منابع کافی (از جمله پول و ارتباطات) برای از بین بردن مشکل پیش آمده است.

حال اینکه در مواردی نظیر تعمیر پرینتر کانن در صادقیه، تعمیر پرینتر کانن غرب تهران یا کارتریج و تونر کانن در پونک ممکن است که محصولی بدون داشتن یک نمایندگی رسمی در ایران، نه ارزش تحمل چنین سختی‌هایی داشته و نه دارنده آن مایل به صرف چنین وقت، انرژی و هزینه‌ای (مثلاً بردن یک پرینتر تعمیری به کشوری خارجی) باشد .

در اینجاست که نقش تعمیرکاران مجرب و ماهر ماشین‌آلات اداری مشخص شده و بدین ترتیب زمینه‌ استفاده از محصولی که می‌توانست به دلیل محدودیت‌های فوق از رده خارج شود فراهم می‌گردد .

 تعمیر پرینتر کانن در صادقیه

زمانی که در پی نمایندگی رسمی کانن در کشورمان ایران هستیم، مجموعه‌های فراوانی خود را با این لقب معرفی می‌کنند، فارغ از اینکه در وبسایت منتسب به این مجموعه از میان کشورهای خاورمیانه‌ای تنها نام کشورهای بحرین، عراق، اردن، کویت، لبنان، عمان، قطر، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و یمن ذکر شده و نامی از کشورمان ایران (که بی تردید بخشی از آن به دلیل نزاعات و تحریم‌های سیاسیست) در آن دیده نمی‌شود .

در نتیجه اینکه یا مجموعه‌هایی که خود را نماینده کانن می‌دانند یا دارای چنین ویژگی‌هایی نبوده (مجموعه‌هایی هم که اغلبشان نیز تک محصولی بوده و بیشتر آن‌ها در راستای فروش دوربین‌های این برند و سخت‌افزاری اوپتیک عکاسی فعالیت می‌کنند) و یا به صورت غیر رسمی با شرکت اصلی همکاری می‌نمایند که احتمال آن ضعیف است !

علت آن هرچه که باشد، اهالی غربی تهران می‌توانند با یافتن مرکزی در مجاورت خود از زحمت مراجعه با این مراکز که عموماٌ در مرکز شهر هستند اجتناب کرده و در اسرع وقت، کیفیتی بالا و هزینه‌ای حداقلی به تعمیر یا سرویس پرینترهای کانن خود بپردازند .

 با عنایت به توضیحات فوق مجموعه کاج پرینتر به عنوان مجموعه‌ای باسابقه و شناخته شده در منطقه سعادت آباد، آماده است تا پرینترهای کانن (و سایر برندهای معتبر) را بواسطه پیک‌های خود از مشتریان دریافت نموده و ضمن تعمیر سریع و اصولی آن، این محصول را به مشتریان بازگردانند .

این در حالیست که آشنایی با انواع پرینترها در نسل‌های گوناگون توسط متخصصین این مجموعه سبب شده است تا در مواردی امکان جایگزینی قطعات کهنه، با نمونه‌های نو و دست اول از برندهای دیگر فراهم شده و بدین ترتیب نایاب شدن، عدم تولید یا عدم واردات قطعه‌ای خاص مانع تعمیر و استفاده مجدد از این محصولات نشود .

پرینترهای کانن

چاپگرهای این مجموعه چه از نوع لیزری بوده و چه از مدل‌های جوهر افشان باشند، چه خانگی بوده و چه اداری باشند، از تونر استفاده کرده یا مخازن رنگ داشته‌باشند، در هر حال روزی مستهلک شده و از دور خارج می‌شوند . اگرچه در سالیان گذشته خرید و جایگزینی یک محصول خارجی با حجم چشم گیر و تمایل بیشتری انجام می‌پذیرفت، اما امروزه وجود قیمت‌های نسبتاً سنگین این محصولات سبب شده است تا این دور استهلاک به تعویق افتاده و بالاخص مجموعه‌هایی که دارای بودجه‌ای مشخص و محدود هستند ، تا حد ممکن از ماشین‌آلات قدیمی خود استفاده نمایند .

در همین رابطه لازم به تأکید مجدد است که وجود یک فرد یا مجموعه متخصص در منطقه دو تهران به عنوان یکی از پررونق‌ترین نواحی پایتخت از نظر تعداد کسبه و شخصیت‌های حقوقی فعال در آن سبب می‌شود تا تعمیر پرینتر کانن در صادقیه با کیفیت بهتری انجام شده و بدین ترتیب ساکنین این محله مجبور نباشند تا برای تعمیر این محصولات راهی طولانی را بپیمایند .

تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه

تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه

تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه : در بهار سال 2005 میلادی بود که شرکت سونی اریکسون عرضه یکی از محبوبترین گوشی‌های تلفن همراه خود را آغاز کرده و این محصول کاربردی را به یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های تلفن همراه تاریخ – حداقل در بازار ایران – تبدیل کرد .

این محصول که K750 نام داشت، در آن‌ سال‌ها به چنان محبوبیت و فروشی دست یافت که با نگاه اطراف خود، از میان هر چند نفری که می‌دیدیم یکی از این محصولات در دست داشت . وجود امکاناتی تراز اول در آن سال‌ها نظیر دوربین 2 مگاپیکسلی، حافظه 64 مگابایتی که تا 2 گیگابایت نیز ارتقاء می‌یافت، بلوتوث، اینفرارد، چراغ LED و ده‌ها ویژگی دیگر سبب می‌شد تا این محصول با نرخ قابل توجهی به فروش رسیده و تا سال‌ها در دست کاربران خود دیده شود .

در کنار قیمت مناسب، این کاربری آسان، خدمات پس از فروش، ساختاری مقاوم و وجود قطعات یدکی این محصولات بود که سبب می‌شد تا K750 را در تعدادی زیاد در اطراف خود ببینیم، ویژگی ‌هایی که اگر محصولاتی در حوزه‌های دیگر هم دارای آن‌ها بوده یا باشند، به همین میزان فروش خواهند رسید .

با عنایت به توضیحات فوق، چنانچه شرکت پاناسونیک در حوزه ساخت ماشین‌آلات اداری را نظیر سونی اریکسون سال 2005 در حوزه ساخت گوشی‌های موبایل بدانیم، بی تردید سری KX فکس‌های این برند حکم همان سری K محصولات فوق الذکر را داشته و امروزه به همان دلایل (قیمت مناسب، کاربردوست بودن، امکان تعمیر آسان، وجود قطعات یدکی و …) مورد توجه عموم مصرف‌کنندگان بالقوه خود قرار می‌گیرند .

تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه

با بالا رفتن تعداد مصرف‌کنندگان یک محصول، میزان چالش‌های استفاده از آن نیز افزایش می‌یابد . به بیانی ساده‌تر، وقتی تعداد مصرف‌کنندگان یک محصول افزایش می‌یابد، تعداد خرابی‌ها هم افزایش یافته، تعداد افرادی که مواد مصرفی دستگاهشان تمام شده زیاد می‌شوند و به تناسب آن قطعات یدکی یا تعمیرکننده‌ای ماهر نایاب می‌شود .

در همین رابطه نیاز به یادآوریست که مجموعه کاج پرینتر به عنوان یکی از نزدیکترین مراکز تعمیر فکس در صادقیه و  تعمیر پرینتر در صادقیه حاضر است تا محصولات مورد نظر را بواسطه پیک‌های خود از شما گرفته، سلسله اقدامات لازم را روی آن‌ها انجام داده و سپس بازگرداند . در همین رابطه مجموعه پیش روی با سال‌ها فعالیت در این حوزه قادر است تا ضمن تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه، سایر محصولاتی که از برندهای معتبر بوده را نیز تعمیر کرده و در کنار آن به فروش یا شارژ کارتریج و تعمیر ماشین‌آلات اداری بالاخص پرینترها بپردازد .

آشنایی با یک محصول خاص

در میان نمونه‌های موجود در میان فکس‌های مجموعه پاناسونیک، KX-FC275E یکی از پرطرفدارترین آنهاست، چرا که علاوه بر فکس دارای تلفنی بی‌سیم نیز بوده تا علاوه بر گوشی ثابت، فرد یا افراد شاغل در مجموعه دارنده آن امکان برقراری مکالمه در نقاطی دورتر از محل قرارگیری دستگاه را نیز داشته باشند .

این محصول دارای قابلیت ADF است، بدین معنا که در صورت قرار دادن برگه‌ای دو رو در فید دستگاه، این وسیله قادر به اسکن و ارسال اطلاعات هر دو طرف آن می‌باشد . در ادامه می‌توان به فکس کاربنی، وزن در حدود 3 کیلوگرم، حافظه 28 برگی، ظرفیت سینی 20برگی، وجود منشی تلفنی با قابلیت ذخیره تا 15 دقیقه و سرعت مودم 9.6 کیلو بایت بر ثانیه آن به عنوان شاخص‌ترین ویژگی‌های این محصولات اشاره کرد .

وجود چنین ویژگی‌های سبب شده است تا در کنار چندکاره‌ها (فکس، پرینتر، اسکنر و دستگاه کپی) که به دلیل کمبود جا از جمله سخت‌افزارهای اداری پرطرفدار به حساب می‌آیند، این محصولات از جمله پای ثابت ادارات، شرکت‌ها و واحدهای تجاری پر تعداد غرب تهران – به طور ویژه صادقیه – باشند .

آیا همه تعمیرکاران محصولات پاناسونیک معتبر هستند؟

چنانچه به خیابان اکباتان واقع در لاله‌زار جنوبی مراجعه کرده باشید، ردیفی از فروشگاه‌هایی را خواهید دید که با داشتن تابلوی پاناسونیک بر سردر مغازه خود، خودشان را تنها نمایندگی رسمی آن در این محدوده معرفی می‌کنند. در همین رابطه از آنجایی که اعطای نمایندگی قوانینی داشته و می‌توان حدس زد که برخی از این مجموعه‌ها نماینده رسمی نیستند، بهتر است تا اگر خرید از نمایندگی برایتان مهم است از اصالت هریک مطمئن شوید .

این در حالیست که در حوزه تعمیر فکس پاناسونیک در صادقیه نیز شرایط اینچنین بوده و مراکز فراوانی را می‌یابیم که چنین ادعاهایی دارند .از این روست که ادعا می‌کنیم همه تعمیرکاران محصولات پاناسونیک معتبر نبوده و پیشنهاد ما به افراد دارنده این محصولات یافتن تعمیرکاری با رزومه مشخص بوده و بدین ترتیب آنان را به همکاری با سامانه‌هایی معتبر دعوت می‌کنیم .

خرید کارتریج در شهرک غرب

خرید کارتریج در شهرک غرب

خرید کارتریج در شهرک غرب : با امید اینکه در هنگام مطالعه این مطلب هیچ یک از این مشکلات وجود نداشته و همه شرایط به حالت عادی برگشته باشد؛ هم اکنون که در حال نوشتن این مطلب هستم از یک سو محدودیت‌های کرونا باعث خانه نشینی افراد زیادی شده، بسیاری از کارمندان را نوبتی به سر کار می‌فرستد یا به کلی باعث جمع شدن برخی کسب و کارها گردیده است . ازسویی دیگر طرح‌های ترافیکی، تردد افراد در سطح شهر را نیز محدود کرده و به عنوان چالشی سنتی، آلودگی هوای زمستان نیز تنفس را بیش از پیش دشوار کرده است .

با کنار هم قرار دادن این عوامل نه تنها عده‌ای ترجیح می‌دهند که از خانه‌های خود خارج نشوند، بلکه تصمیم درست نیز همین است که به جز در مواقع ضروری و اجتناب‌ناپذیر اینچنین نکنند .

خرید کارتریج در شهرک غرب

با عنایت به این توضیحات، آیا به نظر شما خرید کارتریج در شهرک غرب برای ساکنین این محله امری ضروریست یا خیر! آیا راهی وجود دارد که در عین انجام ایده‌آل این کار (سریع، ارزان و باکیفیت) مجبور به ترک محل کار یا زندگی خود نشویم؟

در پاسخ به سوال اول باید گفت که خرید کارتریج و ضرورت آن امری نسبیت، گاهی وجود یک پرینتر فعال برای یک نفر امری حیاتیست، در حالی که ممکن است برای دیگران چنین نباشد.

 اما در ادامه همین سوال مراجعه حضوری برای خرید کارتریج در شهرک غرب کاملاً غیر ضروریست، چرا که امروزه اصلی‌ و بزرگترین بازاری که با آن سروکار داریم، بازار اینترنت و فضای مجازیست که خریداران هر محصول می‌توانند سبد خود را پر کرده و خروجی فیزیکی آن را درب منازل تحویل بگیرند .

در پاسخ به سوال دوم نیز باید گفت که مجموعه‌ای مانند کاج پرینتر به عنوان فروشگاهی در نزدیکی شما قادر است تا این کار را در زمانی اندک، با مبلغی منصفانه، طی پروسه آسان خرید، با پیکی رایگان و ارائه کالایی باکیفیت محقق کند .

با توجه به توضیحات فوق، این مجموعه کاج پرینتر است که قادر به ارسال همه سخت‌افزارهای مورد نیاز شما در حوزه ماشین آلات اداریست، با این حال قبل از خرید کارتریج در شهرک غرب لازم است تا نکاتی را بدانید که از مهمترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

مدل کارتریج

در دنیای سخت‌افزارهای کامپیوتری، اوپتیکی و چاپ، عرضه‌کنندگان فراوانی وجود دارند که هریک با ایجاد تغییراتی روی محصولاتشان (تغییراتی که می‌تواند ریشه در رعایت کپی رایت داشته یا در پی بهبود طراحی با پشتوانه‌ای فکری به وجود آمده باشد) در پی فروش بهتر، رسیدن به بهره‌وری بالاتر یا جلب رضایت مشتریان بیشتری هستند .

در همین رابطه اگرچه ممکن است کارتریج خریداری شده از نظر ظاهری با نمونه اصلی خود یکسان باشد، ولی لزوماً به این معنی نیست که دقیقاً همان بوده یا سازوکاری مشابه با آن دارد . به همین دلیل بهتر است تا در صورت جایگزینی این محصولات با نمونه‌ای نو، به شماره قطعه توجه کرده و با عنایت به همان کد محصول جانشینی را سفارش دهید .

توجه به نوع تونر

توجه به اینکه این کارتریج

  • اصل بوده(توسط خود تولید‌کننده پرینتر عرضه شده باشد)،
  • سازگار باشد (توسط سازندگان گمنامی تولید شده اما به پرینتر شما می‌خورند)،
  • بازتولید بوده (شبیه سازگار بوده با این تفاوت که از قطعات جدید و دوستدار محیط زیست ساخته) یا
  • مجدد شارژ- شارژ سریع کارتریج در شهرک غرب -شده باشد (محصولی کارکرده و دارای کمترین کیفیت موجود در بین گزینه‌های فوق که در آن تنها قطعات معیوب عوض شده‌اند)

 در انتخاب و خرید کارتریج در شهرک غرب تأثیر فراوانی می‌گذارد .

توجه به میزان مصرف و اهمیت کیفیت خروجی

بی تردید سطح انتظارات، نیاز و بودجه فردی که همه روزه ده‌ها پرینت گرفته و فردی که در طول ماه دو یا سه برگه را چاپ می‌کند بسیار فرق می‌کند . در همین رابطه چنانچه از دسته اول هستید، بدین معناست که کیفیت از اهمیت بالایی نزد شما برخوردار است، پس با خرید محصولاتی ارزان و متفرقه خروجی کار خود را بی ‌کیفیت نکرده و به دستگاهتان نیز آسیب نزنید!

 اما اگر از گروه دوم هستید، به این نکته بیاندیشید که در اثر عدم استفاده مکرر از این محصول ممکن است کارتریج مورد نظر خشک شده و دیگر توانایی چاپ اوراق مختلف را نداشته باشد، به همین دلیل از محصولی ارزان‌تر استفاده کنید که اگر هم خراب شد زیاد ضرر نکنید . این در حالیست که معمولاً برای کاربرانی که عضو این گروهند، کیفیت آنچنان هم اهمیت نداشته و کارتریج‌های ارزان‌تر نیز می‌توانند در بسیاری از مواقع گره گشا باشند .

فروش کارتریج در شهرک اکباتان

فروش کارتریج در شهرک اکباتان

فروش کارتریج در شهرک اکباتان : زمانی که یک پرینتر رومیزی خریده و از آن برای چاپ تصاویر، مدارک و سایر اطلاعات مکتوبمان استفاده می‌کنیم، فارغ از جوهرافشان یا لیزری بودن آن روزی فرا می‌رسد که این مواد مصرفی (به ترتیب جوهر و تونر) تمام شده و دیگر ماده‌ای رنگی برای تزریق روی کاغذ وجود ندارد .

در همین رابطه دو رویکرد کلی به منظور غلبه بر این مشکل وجود دارد:

  1. شارژ کارتریج موجود
  2. خرید کارتریج جدید

شارژ کارتریج، اولویت نخست و کم خرج

چندی پیش در یک فروشگاه مشغول خرید وسیله‌ای بودم که اتفاقی نظرم را جلب کرد. یکی از افراد مشغول در این مجموعه، به دور از هیاهوی این مکان مخزن پلاستیکی 10 لیتری آبسردکن را که خالی شده بود برداشته و پس از چند دقیقه با آبی که بیشتر حجم آن را پر کرده بود بازگشت . در همین اثنا با حرکتی سریع ظرف مذکور را روی دستگاه قرار داده که بواسطه حباب‌هایی که از آن بالا می‌آمد می‌شد حدس زد که به خوبی در جای خود قرار گرفته و آب تجدید شده در حال سرازیر شدن در مخازن سردکن و گرم‌کن دستگاه است .

اگرچه این اتفاق بسیار عادی بوده و همیشه و همه جا به چشم می‌خورد، اما در آن لحظه به تنها چیزی که فکر می‌کردم شباهت این عمل با شارژ کارتریج یک پرینتر بود . شارژ یا ری‌شارژ کردن یک وسیله به معنای پرکردن مجدد آن از ماده مصرفیش می‌باشد، حال اینکه این وسیله می‌تواند موبایل و ماده مصرفیش الکتریسیته و جریان برق باشد، این وسیله می‌تواند آبسردکن و ماده مصرفیش آب باشد، این محصول می‌تواند اسلحه و ماده مصرفیش گلوله باشد (که از قضا به خشاب یک اسلحه نیز در زبان‌ انگلیسی کارتریج گفته می‌شود) و یا این محصول می‌تواند پرینتر و ماده مصرفیش جوهر باشد .

پس هرگاه از شارژ کارتریج یک پرینتر سخن می‌گوییم، در حقیقت منظورمان پر کردن مجدد جوهر آن است .

همانند پر کردن مخزن آب از شیر، پر کردن مخازن کارتریج از رنگ‌های حاضری و مخصوص نیز مقرون ‌بصرفه‌تر از خرید مجدد خود کارتریج است ، اما گاهی محدودیت‌هایی وجود دارد که سبب می‌شوند تا مجبور به خرید و فروش کارتریج در شهرک اکباتان، فروش کارتریج در پونک ، فروش کارتریج در جنت ‌آباد و … شویم .

چرا در مواقعی بجای شارژ کارتریج مجبور به خرید آن‌ها هستیم؟

در خصوص شارژ کارتریج‌ها باید بدانیم که این محصولات قابلیت شارژ شدن ابدی را ندارند! به عبارت دیگر نمی‌توان به هر میزان و تعداد باری که می‌خواهیم آن‌ها را پر کنیم! به طور میانگین کارتریج‌های مرغوب و اصلی را می‌توان تا 8 بار شارژ کرده و مجدداً استفاده نمود، حال اینکه این عدد برای کارتریج‌های طرح اصلی به 3 بار کاهش می‌یابد .

در همین رابطه، چنانچه کارتریجی نامرغوب را مثلاً 6 بار شارژ کرده و باز هم خروجی مطلوبی به شما می‌داد تصور نکنید که این محصول اصل بوده یا شانس به شما روی آورده است! این محصولات تا 10 مرتبه نیز شارژ می‌شوند اما در هر مرتبه شارژ کردن تقریباً 10% توان قبلی خود را از دست می‌دهند، به این معنی که اگر در سری قبل 1000 برگه برای شما چاپ کرده‌اند، در این نوبت تنها قادر به پرینت 900 برگه بوده و برای بار بعدی این عدد را به 800 می‌رسانند .

باز هم تا بدین‌جای کار شارژ این محصولات از خرید آن‌ها بصرفه‌تر به نظر می‌رسد، آن هم وقتی که خرید این محصولات هزینه نسبتاً زیادی روی دست ما می‌گذارد!

 اما به این نکته هم توجه داشته باشید که هر دفعه همان هزینه کامل شارژ را پرداخت کرده (حتی اگر از 20% رنگ تزریق شده استفاده کنید)، پرینتر شما در اثر استفاده از کارتریجی تا بدین حد کهنه آسیب دیده، بسیاری از اوراق خروجی حاوی گرده یا جوهر پس داده بوده و به طور کلی کیفیت محصولات خروجی کم می‌شود. همه این‌ها در حالیست که با کنار هم گذاشتن این همه پول برای شارژ محصول می‌توانستید کارتریج جدیدی بخرید .

نهایتاً چنانچه کیفیت چاپ و شارژ بی دردسر برای دفعات بعدی نزد شما از اهمیت زیادی برخوردار است، هرازگاهی به خرید و فروش کارتریج در شهرک اکباتان بیاندیشید .

فروش کارتریج در شهرک اکباتان

شهرک اکباتان به عنوان یکی از مدرن‌ترین محله‌های پایتخت، دارای چارچوبی ماشینی و متناظر با زندگی غربیست، در نتیجه استفاده از سخت‌افزارهایی مثل پرینترها با ساختار آن و سبک زندگی ساکنینش به خوبی منطبق است .

در همین رابطه چنانچه بنا بر توضیحات فوق عمر کاتریج این سخت‌افزار شما رو به پایان است، با ما تماس حاصل فرموده تا علاوه بر دریافت مشاوره، در صورت نیاز کارتریج مورد نظرتان به واسطه پیک‌های رایگان مجموعه برای شما ارسال گردد .

شارژ سریع کارتریج در صادقیه

شارژ سریع کارتریج در صادقیه

شارژ سریع کارتریج در صادقیه : تفاوتی ندارد که شما دانش‌آموزی مشغول به پرینت کردن تحقیق خود بوده، دفترداری در حال چاپ اسنادی رسمی باشید، به عنوان یک کارمند بانک در پی تکثیر مدارک ارباب رجوع خود رفته یا در کسوت صاحب امتیاز یک دفتر فنی نوشته‌ای که یکی از مشتریانتان قصد چاپش را دارد در دست گرفته باشید؛ در هر صورت این ماشین‌آلات اداری و به طور مشخص پرینترها هستند که فارغ از مدل، قیمت و توانایی‌هایشان نیاز ما را بر طرف کرده و در حقیقت حلقه ارتباطی میان افراد فوق الذکر می‌باشند .

ماده مصرفی پرینترها جوهر کارتریج یا تونر آن‌هاست و از آنجایی هم که این مواد روزی به پایان می‌رسند، شناخت فرد یا مجموعه‌ای که قادر به شارژ یا پر کردن مجدد این مخازن باشد لازم است . در همین رابطه در مناطق غربی و شمال‌غربی پایتخت مراکزی وجود دارند که قادر به انجام چنین کارهایی هستند، مجموعه‌هایی که می‌توان کاج پرینتر را یکی از شاخص‌ترین آن‌ها با خدماتی متمایز و شرایطی ایده‌آل دانست .

شارژ کارتریج با کاج پرینتر

اگرچه قیمت مناسب در عین استفاده از محصولاتی باکیفیت، امکان سرویس کارتریج‌هایی از برندهای گوناگون، امکان تعویض این محصولات با نمونه‌های نو (با هماهنگی و طی درخواست کارفرما) یا تعمیر خود پرینتر در صورت نیاز از جمله عواملی هستند که به خودی خود می‌توانند موجب جذب یک مشتری بالقوه به این مجموعه شوند، اما وجود عاملی به نام سرعت عمل است که کاج پرینتر روی تقویت و ارائه آن مانور زیادی داده است .

با عنایت به این توضیحات، مجموعه کاج پرینتر با توجه به زمانبندی مشخص و مدونی که برای شارژ کارتریج در سعادت آباد یا تعمیر پرینتر در سعادت آباد برای هر کارتریج دارد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن این محصول را آماده کرده و از سویی دیگر بواسطه پیک‌های موتوری خود (رایگان در محدوده) این محصول را از شما ستانده و پس از انجام عملیات لازم روی آن، این وسیله پرکاربرد را به شما برمی‌گرداند .

به طور کلی فقدان یک وسیله یا عدم کارکرد صحیح آن در یک محیط کاری (و حتی خانه) سبب می‌شود تا انجام برخی امور به تعویق افتاده و پیامدهای بزرگ و کوچکی را به همراه آورد؛ مجموعه کاج پرینتر سعادت آباد با نیم نگاهی به این رویداد همه تلاش خود را به انجام سریع اوامر مشتریان خود معطوف کرده و بدین ترتیب همکاری‌هایی بعضاً ده‌ساله با ایشان داشته است .

شارژ سریع کارتریج در صادقیه

صادقیه محله‌ای شناخته شده برای همه ساکنین غربی پایتخت و حتی کل تهران می‌باشد، با این حال می‌توان آن را یکی از مهمترین نقاط منطقه 2 شهرداری دانسته که بواسطه در بر گرفتن ادارات، شرکت‌ها و مراکز خرید متعدد پذیرایی افرادی از سراسر شهر به منظور کسب درآمد روزانه می‌باشد . وجود همسایگانی نظیر ستارخان، بلوار فردوس، باغ فیض، آزادی و اکباتان در اطراف این محدوده سبب شده است تا از این منظر نیز به عنوان بزرگترین عضو این همسایگی به نقطه عطفی برای آن‌ به ویژه در امور اقتصادی تبدیل شود .

شارژ کارتریج مراکز آموزشی

صادقیه دارای مراکز آموزشی متعددی است که می‌توان از مدارس دخترانه شهید یحیوی یا دانشفر (متوسطه) یا شهدای صادقیه (ابتدایی) و همچنین نمونه‌هایی پسرانه مانند مکتب الجواد یا فن آموز (متوسطه) یا تربیت (ابتدایی) به عنوان مشتی از این خروار یاد کرد .
این در حالیست که مباحث و نشست‌های علمی یا محافل یادگیری تنها به مدارس محدود نشده و می‌توان ردی از آن‌ها را در آموزشگاه‌های زبان و فرهنگسراها (مثلاً خانه فرهنگ سینا در فلکه اول یا سرای محله در بلوار شهدای صادقیه) نیز یافت .

اگرچه این مراکز نیز وجوه مشترک فراوانی دارند، اما شاید بتوان لزوم استفاده از پرینترها را عامل این اشتراک دانست . در همین ارتباط پلی‌کپی‌هایی که در تیراژ بالا به ویژه ایامی خاصی از سال (مثلاً نزدیک ایام امتحانات) منتشر می‌شوند از جمله عواملی هستند که به سرعت موجب تمام شدن جوهر این دستگاه‌ها شده و نیازمند شارژ و تعویض می‌شوند .

از آنجایی که وجود یک مجموعه با امکان ارائه چنین راهکارهایی بسیار مهم است، کاج پرینتر می‌تواند علاوه بر پذریش مسئولیت این کار وظیفه رسیدگی به ماشین آلات مذکور را نیز بر عهده گرفته و بدین ترتیب همه مشکلات رایجی که ممکن است برای این دستگاه پیش بیاید را برطرف نماید .
به عنوان سخن پایانی لازم به ذکر است که چنانچه در خصوص امور مذکور سوال یا ابهامی دارید، همینک با ما تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید .

تعمیر پرینتر در منطقه 2

تعمیر پرینتر در منطقه 2

تعمیر پرینتر در منطقه 2 : بازرسی اجمالی، سرویس‌های دوره‌ای، رسیدگی به اخطارهای دیجیتالی و تعمیر عیوب فیزیکی از جمله رایجترین اقداماتی هستند که به منظور استفاده بهینه و مستمر از ماشین‌آلات مختلف در دستور کار کاربرانشان قرار می‌گیرند .

در همین رابطه گاهی ایراداتی که به آن‌ها اشاره شد آنچنان پیش پا افتاده و ساده‌اند که توسط خود مالکین یا اپراتوران این محصولات نیز رفع می‌شوند، این در حالیست که با پیشرفته یا ناشناخته‌تر شدن این نارسایی‌ها حضور یک تعمیرکار متخصص برای رسیدگی به این مشکلات ضرورت می‌یابد .

در همین رابطه آشنایی با فرد یا مجموعه‌ای که در وهله اول توانایی لازم برای انجام چنین کاری را داشته باشد اهمیت فراوانی داشته و سپس قیمت مناسب، خوش قولی یا زمان اندک تحویل کار، قابل اعتماد بودن، استفاده از بهترین مواد و محصولات مصرفی در کنار ابزارآلات پیشرفته و نهایتاً ارائه خدماتی متمایز و در جهت رفاه حال مشتری (مثلاً ارائه درصدی تخفیف برای مراجعات بعدی، اعطای هدیه‌ای تبلیغاتی یا تقبل هزینه‌های ترابری) از دیگر ویژگی‌هاییست که یک تعمیرکار خوب در هر حوزه و شاخه‌ای باید داشته باشد .

حالت خاص تعمیرات

گاهی ماشین آلاتی که نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند مانند یکی از خودروهای شاخص ایرانی در مقایسه با دیگر اتومبیل‌های موجود در کشور نزد رانندگان بیشتری یافت می‌شوند؛ به همین دلیل لوازم یدکی آن به راحتی پیدا شده، عموماً دارای قیمت‌های مناسبی می‌باشند (هزینه قطعات و ارائه خدمات) و افراد فراوانی هم توانایی تعمیر آن‌ها را دارند .

این در حالیست که اگر محصولاتی مشابه اما بسیار قدیمی یا جدیدتر از آن با چنین مشکلاتی مواجه شوند تنها افراد و مجموعه‌های خاصی قادر به تعمیر آن‌ها بوده، لوازم یدکیشان به سادگی پیدا نمی‌شود و به تناسب دانش و مهارت تعمیرکار که در اختیار همگان نیست، مخارج، انرژی صرف شده و وقت تلف شده برای انجام این کار نیز افزایش می‌یابد.

با ادامه این بحث در حوزه تعمیرات ماشین‌آلات اداری خواهیم دید که این مسائل در خصوص پرینترها نیز صادق بوده و یافتن تعمیرکاری متخصص، مجرب، با اطلاعاتی به روز و قیمت مناسب نیز از جمله اوامریست که برای دارندگان این محصولات از اهمیت زیادی برخوردار است .

• گاهی پرینتر شما از برندی گمنام بوده یا سال‌ها از تعطیلی شرکت سازنده آن می‌گذرد،
• در مواردی شرکت سازنده یک محصول لوازم یدکی آن را تأمین نکرده یا این محصول آنچنان قدیمی شده که تکنولوژی آن به کلی با محصولات امروزی تفاوت دارد،
• زمانی پیش می‌آید که ماشین اداری مورد نظر از نسخه‌هایی با تعداد معدود بوده و افراد زیادی از سازوکار آن اطلاع نداشته
• و یا در روی دیگر سکه، این وسیله آنچنان جدید و بکر است که تعمیرکارانی بدون دانش و اطلاعات روز توانایی تعمیر آن را ندارند .
با کنار هم قرار دادن این عوامل در کنار عللی مشابه خواهیم دید که تعمیر پرینتر در منطقه 2 از آن دست امور تخصصی می‌باشد که تنها باید به کاردان آن سپرده شود .

تعمیر پرینتر در منطقه 2

سپردن امر تعمیرات به یک متخصص علاوه بر همه مزایای فوق مانع از ورود آسیب‌های بیشتر به یک دستگاه می‌شود، پس برای جلوگیری از همین یک عامل نیز شناسایی یک مرکز قابل اطمینان از اهمیت زیادی برخوردار است .

چنانچه شما از ساکنین غربی تهران و به طور مشخص منطقه 2 بوده و به صورت مستمر با خدماتی نظیر شارژ کارتریج یا تعمیر پرینتر در منطقه 2 سر و کار داشته باشید بی شک نام کاج پرینتر به گوشتان خورده است .

این مجموعه به عنوان سامانه‌ای فعال در منطقه 2 و دارای فاصله زمانی نهایتاً نیم ساعته از دورترین نقطه آن آماده ارائه خدمات مذکور در آرمانی‌ترین شکل ممکنش می‌باشد ، جایی که این محصولات بواسطه پیک‌های موتوری مجموعه مذکور تحویل گرفته شده و پس از انجام تعمیر یا تغییرات نزد شما بازگردانده می‌شوند .

در همین رابطه لازم به ذکر است که چنانچه خیابان‌هایی نظیر ایرانشهر یا میدان فردوسی را به عنوان بورس فعالیت فروشنده و تعمیرکاران دستگاه‌های مذکور در نظر بگیریم، باید به فاصله دوری که از محل سکونت شما داشته یا محدودیت‌های ترافیکی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنید نیز توجه داشته باشید، این در حالیست که در موارد متعددی حضور فیزیکی خود شما نیز الزامیست! بنا به این دلایل سپردن کار به یک همسایه اقدامی منطقی‌تر به نظر می‌رسد .

به عنوان سخن آخر توجه به رزومه و خوشنامی یک تعمیرکار از اهمیت زیادی برخوردار است که مجموعه کاج پرینتر به عنوان ارائه دهنده خدماتی نظیر تعمیر پرینتر در سعادت آباد یا تعمیر فکس در منطقه 2 سال‌هاست که به گزینه اول متقاضیان تعمیر ماشین‌آلات اداری تبدیل شده است .
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت محصولات و ارائه خدمات با ما تماس بگیرید!

تعمیر فکس در صادقیه

تعمیر فکس در صادقیه

تعمیر فکس در صادقیه : با وجود اینکه امروزه راه‌های فراوان، ساده‌ و باکیفیت‌تری برای انتقال اطلاعات بین دو نقطه دور از هم وجود دارد، اما هنوز هم روش‌هایی قدیمی‌تر از جمله ارسال نامه با فکس نیز یافت می‌شوند که کاربرد خود را حفظ کرده و با وجود آمدن جایگزین‌هایی به مراتب ارزان و کاربردی‌تر کماکان مورد استفاده کاربران خود قرار می‌گیرد .

در همین رابطه اگرچه شاید ارسال یک نامه اداری در فرمت PDF با پیام‌رسان‌هایی نظیر تلگرام، واتساپ و حتی ایمیل امر ساده‌ای به نظر برسد، به ویژه با توجه به اینکه بهره‌برداری از آن‌ها بسان خرید سخت‌افزاری چون دستگاه فکس هزینه چندانی در بر نداشته و افراد بیشتری تحت پوشش این شبکه ارتباطی قرار می‌گیرند؛ اما این اصالت و میزان قابل اعتماد بودن دستگاه‌های فکس است که سبب شده تا با وجود پیشرفت همه جانبه فناوری طراحی و تولید ماشین آلات اداری یا نرم‌افزارهای مذکور، باز هم از این وسایل استفاده وسیعی شود .

چرا با وجود اینترنت و پیام‌رسان‌های اجتماعی هنوز از فکس استفاده می‌شود؟

فرض کنید قرار است یک نامه رسمی بین دو شخصیت حقوقی مبادله شود، با این توضیح که اصالت این نامه برای طرفین از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و هریک نیازمند حصول اطمینان از اینکه این نگاره از مبدأ درستی آمده یا به مقصد مورد نظر می‌رود هستند .

در همین رابطه از آنجایی که ایمیل‌ها به سادگی ساخته شده، اعتبار لازم را نداشته یا حساب‌های کاربری در دیگر شبکه‌های اجتماعی به راحتی قابل جعل و سوء استفاده هستند، بی تردید این دو مجموعه از چنین طریقی برای نامه‌نگاری استفاده نمی‌کنند .

این در شرایطیست که دستگاه‌های فکس بواسطه اتصال به خط تلفن یا شماره‌ای مشخص از اصالت بیشتری برخوردار بوده و می‌توان از آن‌ها به عنوان یک درگاه قابل اطمینان برای انتقال داده‌های مذکور استفاده کرد. با توجه به این مطلب که فناوری ساخت این محصولات نیز درجا نزده و در کسوت چندکاره‌ها به روزرسانی شده‌اند (سخت‌افزارهایی که توأمان پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی و فکس هستند) استفاده از آن‌ها در حال حاضر دور از ذهن نمی‌باشد .

تعمیر فکس در صادقیه

چنانچه به بررسی صادقیه به عنوان یکی از مهمترین مناطق غرب تهران بپردازیم، با محله‌ای نسبتاً جوان مواجه می‌شویم که هم از نظر اماکن مسکونی، هم از نظر وجود شرکت، موسسه، اداره و نهادهای دولتی و خصوصی (به ویژه در بلوار آیت الله کاشانی یا حد فاصل دو فلکه اصلی آن) و همچنین وجود راسته یا مراکز خرید پرشمار در زمره نواحی پرتراکم و شلوغ تهران جای می‌گیرد، به طوری که تنها جمعیت آن در شب 5 هزار نفر تخمین زده شده است .

با عنایت افزایش جمعیت یک ناحیه و همچنین با توجه به تنوع بالای نیاز این افراد، به تعداد نفراتی که به یک خدمت یا محصول خاص نیاز پیدا می‌کنند افزوده می‌شود . این در حالیست که با افزایش این اعداد و ارقام، عدم پاسخگویی درست از سوی مراجعی متخصص و ذیصلاح می‌تواند آثار سوئی از خود به جای گذاشته و موجب به وجود آمدن دردسرهایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم شود.

با افزایش جمعیت غرب تهران و به طور مشخص محدوده صادقیه، به تعداد افرادی که از فکس استفاده می‌کنند اضافه می‌شود. این افزایش مصرف کنندگان به تعداد متقاضیان تعمیر فکس در صادقیه (یا تعمیر فاکس در سعادت آباد ) منجر شده و فقدان یا کمبود مرکزی متخصص برای تعمیر این محصولات موجب اتلاف وقت این افراد برای یافتن یا مراجعه حضوری به یک تعمیرگاه، عدم اطمینان از اصالت ، سابقه و رزومه تعمیرکار، پرداخت هزینه بیشتر به تعمیرکار به دلیل نداشتن رقیبی سرسخت در این حوالی و همچنین عدم امکان مقایسه خروجی کار وی با تعمیرکاری دیگر بازهم به دلیل انحصاری بودن این خدمات می‌شود .

با توجه به این توضیحات است که می‌گوییم یافتن یک مرکز تخصصی تعمیر فکس در صادقیه یا نزدیکی آن سبب می‌شود تا دست ما برای بهره‌برداری از خدماتی بیشتر با قیمتی کمنر باز خواهد شد .

کاج پرینتر

تفاوتی ندارد که مارک دستگاه فکس شما اچ پی بوده، از محصولات کنن یا سامسونگ استفاده می‌کنید، یک چندکاره شارپ خریده یا بسان بسیاری دیگر از کاربران ایرانی از فکس‌های پاناسونیک بهره ‌می برید! فرقی نمی‌کد که کاغذ کش دریافت شما مشکل داشته یا ارسال آن، درام یونیت دستگاه شما آسیب دیده یا فیوزینگ، اسکنر یا فرمتر آن به مشکل برخورده است. در هر صورت این مجموعه کاج پرینتر است که به عنوان سامانه‌ای قدیمی و فعال در این حوزه توانایی تعمیر فکس در صادقیه  را داشته و بواسطه پیک‌های رایگان خود در منطقه، این فاصله را بین خود و مشتریانش کوتاه می‌کند .

برای کسب اطلاعات بیشتر یا اخذ مشاوره با ما تماس بگیرید !