خرید کارتریج اصل

خرید کارتریج اصل 

در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد خرید کارتریج اصل پرداخته می شود و اینکه چه مواردی را در مورد خرید کارتریج اصل می بایست لحاظ نمایید :

کارتریج پرینتر از جمله مهمترین قطعات پرینتر می باشد ، که با استفاده از کارتریج اطلاعات بر روی کاغذ قرار می گیرد و قیمت کارتریج ها کاملا بسته به اینکه اورجینال، اصل باشد و یا طرح می تواند دارای قیمت های متفاوتی باشد ، نکته مهمی که در این قسمت وجود دارد اینکه چه مدل کارتریجی با پرینتر شما سازگار می باشد و اینکه هر کارتریجی با پرینتر سازگار نمی باشد به عنوان مثال برای پرینترهای hp تنها می بایست از کارتریج های  hp استفاده گردد .

قیمت کارتریج پرینتر :

قیمت در کارتریج به موارد بسیاری بستگی دارد که در ادامه به بررسی انها پرداخته می شود :

کیفیت مواد اولیه و مواد مصرفی کارتریج و مدل پرینتر از جمله مواردی است که در قیمت کارتریج تاثیر گذار است ، لازم به ذکر است که هر چه کیفیت مواد اولیه مطلوب تر باشد قطعا قیمت کارتریج نیز افزایش می یابد ، کیفیت و رنگ کارتریج های با کیفیت نیز دارای کیفیت بالاتری می باشد و در نهایت برگه پرینت شده دارای رنگ های جذاب تر و بهتری می باشد .

تفاوت قیمت میان کارتریج های اصل با کارتریج های طرح :

 کارتریج های موجود در بازار دو نوع می باشند :

۱) کارتریج اصل :

به این نوع کارتریج ها ، کارتریج های اورجینال گفته می شود ، این کارتریج ها دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد ، و می توان با این کارتریج ها تعداد بسیاری برگه را چاپ نمود و اینگونه کارتریج ها دارای قیمت بیشتر و گران تری می باشد .

۲) کارتریج طرح :

این کارتریج ها دارای قیمت کمتری نسبت به کارتریج های اصل می باشد ، متاسفانه بسیاری از مراکز کارتریج های بی کیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند بنابراین می بایست در انتخاب مرکزی که کارتریج های پرینتر را ارائه می دهد دقت گردد ، در صورتیکه از مراکز معتبر اقدام به خرید کارتریج پرینتر نمایید پس از بروز هرگونه مشکل در خصوص کارتریج می توانید از خدمات پس از فروش و یا تعویض کارتریج استفاده نمایید . کاج پرینتر مرکز معتبر ارائه دهنده انواع کارتریج های با کیفیت مفتخر به دارا بودن بیشترین میزان رضایتمندی از سوی مشتریان محترم می باشد .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد خرید کارتریج اصل می باشید می توانید با کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .
تعمیر فکس در محل

تعمیر فکس در محل 

در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد تعمیر فکس در محل پرداخته می شود و اینکه جهت تعمیر فکس چه مواردی در نظر گرفته می شود :

از جمله مواردی که کاج پرینتر برای تمام مشتریان گرامی خود انجام میدهد تعمیر فکس در محل می باشد که این امر سبب افزایش سرعت خدمت رسانی به شما عزیزان می گردد ، جهت رفاه حال شما عزیزان تعمیرکاران متعهد و کارآزموده خدمت شما ارسال می گردد تا دستگاه شما به بهترین وجه ممکن تعمیر شده و در سریع ترین زمان ممکن دستگاه تعمیر شده خدمت شما تحویل داده شود و بدون هیچ گونه مشکلی بتوانید از آن استفاده نمایید .

در صورتی که از دستگاه های فکس لیزری پاناسونیک ، دستگاه فکس چند کاره اچ پی و یا سایر برندهای دیگر استفاده می نمایید می توانید با اطمینان خاطر نسبت به تعمیر فکس در محل توسط کاج پرینتر اقدام نمایید و کاج پرینتر در این حالت متخصص ترین شخص را برای تعمیر دستگاه فکس شما انتخاب می نماید به گونه ای که تعمیر دستگاه فکس شما به بهترین وجه ممکن انجام شود .

در ادامه به بررسی برخی از مزیت های خدمات کاج پرینتر پرداخته می شود :

۱) تعمیرکاران کاج پرینتر همگی تمام مدارک و موارد لازم را پیش از استخدام به کاج پرینتر تحویل می نمایند .

۲) تمامی تعمیرکاران کاج پرینتر ماهر می باشند و دوره های لازم جهت تعمیر دستگاه فکس مورد نظر را سپری نموده اند .

۳) کاج پرینتر در تمام نقاط مختلف تهران ، تعمیرکاران خاص خود را دارد و در صورتی که هر شخصی در هر نقطه ای از تهران باشد می تواند در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به دریافت خدمات خود در مورد تعمیر فکس اقدام نماید .

در ادامه به بررسی برخی از سوالات ضروری و مهم پرداخته می شود :

علت نیاز دستگاه های فکس به تعمیر چیست ؟

دستگاه های فکس از جمله دستگاه های پر کاربرد در تمام مراکز اداری و دفاتر کاری می باشند ، با توجه به مزایای فوق العاده ای که دستگاه های فکس برای تمام مراکز اداری دارند به گونه ای که بدون نیاز به حضور و یا ارسال فیزیکی می توان برگه و یا سند را به شخص مورد نظر تحویل نموده و همین استفاده مکرر و طولانی مدت سبب می گردد تا از دستگاه های فکس بیش از حد توان استفاده گردد .

پایان عمر قطعات در دستگاه های فکس چه موقعی می باشد ؟

دستگاه های فکس نیز مانند تمام دستگاه های الکترونیکی دیگر از قطعات بسیار گسترده ای تشکیل شده است ، لازم به ذکر است که در برخی مواقع به علت بالا رفتن عمر دستگاه و همچنین استفاده طولانی مدت از دستگاه های فکس ، استفاده از سرویس های دوره ای لازم می باشد تا در صورتی که مشکل کوچکی در یکی از قطعات رخ دهد پیش از رسیدن به مشکلات بزرگ تر نسبت به رفع ان مشکل اقدام نمایید .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد تعمیر فکس در محل می باشید می توانید با کارشناسان و متخصصان کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .  
شارژ کارتریج در شهر زیبا

شارژ کارتریج در شهر زیبا

 

در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد شارژ کارتریج در شهر زیبا پرداخته می شود و اینکه چه مواردی را در مورد شارژ کارتریج می بایست لحاظ نمود :

پس از مدت زمانی نسبتا طولانی که از پرینتر لیزری خود استفاده می نمایید ، تونر کارتریج پرینتر شما تمام می شود و در این زمان دو پیشنهاد برای شما وجود‌ دارد که مورد اول خرید کارتریج نو می باشد ، در این حالت خرید مداوم کارتریج مقرون به صرفه نبوده و اصولا نیازی به خرید کارتریج پس از هر بار اتمام نمی باشد در این حالت مورد دوم مطرح می گردد که در مورد دوم می توانید به راحتی کارتریج خود را شارژ نمایید که البته هزینه شارژ کارتریج نسبت به خرید کارتریج دارای تعرفه بسیار مناسب تری می باشد و بسیار مقرون به صرفه تر می باشد .

شارژ کارتریج در شهر زیبا

و‌اما تونر کارتریج لیزری چیست ؟

چه نکاتی در مورد تونر اهمیت دارد ؟

تونر در مخزن کارتریج پرینتر های لیزری وجود دارد ، تونر ها تنها در پرینتر های کارتریج های لیزری مشکی و رنگی وجود دارند ، تونر ها تنها به کارتریج مربوط به خود مرتبط می باشند ، در واقع ذکر این نکته در این قسمت بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد که هر کارتریج برای شارژ شدن نیازمند تونر مرتبط با خود می باشد .

استفاده از تونر و یا قطعات نامرغوب می تواند آسیب جبران ناپذیری را به پرینتر شما وارد نماید .

آیا شارژ کارتریج به نحو مطلوب انجام شده ؟

متاسفانه در برخی مراکز و توسط برخی افراد سودجو از محصولات و قطعات نامرغوب جهت شارژ کارتریج استفاده می شود که این عمل سبب می گردد به پرینتر آسیب های بیشتری وارد گردد بنابراین پیشنهاد کاج پرینتر به شما استفاده از مکان های معتبر و با تجربه ای است که بتوانید با آرامش نسبت به شارژ کارتریج خود اقدام نمایید ، کاج پرینتر با داشتن چندین سال تجربه متمادی در زمینه شارژ و فروش کارتریج مفتخر به کسب بیشترین میزان رضایتمندی از سمت مشتریان محترم می باشد .

در چه مواقعی کارتریج نیازی به شارژ ندارد ؟

در برخی مواقع یکی از قطعات کارتریج معیوب و خراب می باشد و در این حالت پرینتر عمل چاپ را انجام نمی دهد و در این مواقع گمانه زنی سمت تعویض و یا شارژ کارتریج هدایت می شود در حالیکه مخزن تونر پر می باشد و تنها تعویض قطعه معیوب می تواند راهگشای مشکل باشد .

در این حالت در صورتیکه ساکن غرب تهران و یا تمام مناطق دیگر  می باشید می توانید جهت اخذ مشاوره جهت شارژ کارتریج دستگاه خود با کاج پرینتر تماس حاصل نمایید و با مطرح نمودن مشکل به وجود آمده از تعویض قطعات و یا شارژ کارتریج اطمینان حاصل نمایید . 

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد شارژ کارتریج در شهر زیبا هستید می توانید با کارشناسان کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .

تعمیر-پرینتر-در-شهر-زیبا

تعمیر پرینتر در شهر زیبا

تعمیر پرینتر در شهر زیبا : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد تعمیر پرینتر در شهر زیبا پرداخته می شود و اینکه چه مواردی را در مورد تعمیر پرینتر می بایست لحاظ نمود :
جهت تعمیر پرینتر می بایست به مکان مطمئن و مناسبی مراجعه نمایید که بتواند به گونه ای دستگاه شما را تعمیر نماید که هیچ گونه مشکلی پس از مدت زمان کوتاه از تعمیر دستگاه ایجاد نگردد ما در مجموعه ی کاج پرینتر این اطمینان را برای شما فراهم می نماییم که تمام دستگاه ها توسط کارشناسان و متخصصین کارآزموده و حرفه ای انجام می گردد که هیچ گونه نقصی در تعمیر دستگاه ها به وجود نخواهد آمد .

تعمیر پرینتر در شهر زیبا

امروزه افراد بسیاری در شرکت ها و سازمان ها از دستگاه هایی مانند کامپیوتر ها و پرینتر ها استفاده می نمایند و پس از خرابی هر کدام از دستگاه ها مشکلات بسیاری در مجموعه ی مورد نظر رخ می دهد ، یکی از موارد بسیار مهمی در اینگونه موارد مطرح می گردد اینکه در چه زمانی دستگاه معیوب و خراب شده تعمیر می گردد ، کاج پرینتر این اطمینان را برای شما همراهان گرامی فراهم می نماید که در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به تحویل پرینتر خود اقدام می نمایید و دستگاه پرینتر خود را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل نمایید .
تعمیر پرینتر در محل به چه طریقی انجام می گیرد ؟
برای تعمیر پرینتر در محل ابتدا می بایست با کاج پرینتر تماس حاصل نمایید و پس از آن مدل پرینتر و مشکل پیش آمده را به کارشناسان مطرح نمایید و‌ کارشناس حداقل هزینه مورد نظر را به شما اعلام می نماید .
در نهایت پس از تایید مشتری محترم تمام قطعات و لوازم مناسب جهت تعمیر پرینتر به همراه کارشناس ارسال می گردد و پس از مراجعه کارشناس عیب یابی به صورت دقیق و حرفه ای انجام می گیرد و در نهایت عیب یابی به صورت کاملا ایمن و هوشمندانه مرتفع می گردد تا دچار عیب و مشکلاتی پس از تعمیر نگردد .
در چه صورتی می توان از تعمیر پرینتر در محل کاج پرینتر استفاده نمود :
در صورتیکه تعمیر پرینتر خیلی زمان بر نباشد و همچنین نیازی به سرویس جنرال نباشد کارشناس می تواند به محلی که مشتری مشخص نموده مراجعه نماید و نسبت به تعمیر پرینتر اقدام نماید .
هزینه تعمیر پرینتر چقدر می باشد ؟
از جمله مهمترین مباحثی که در زمان تعمیر پرینتر مشخص می گردد اینکه هزینه ارسال کارشناس و تعمیر پرینتر چقدر می باشد که بسته به نواقص و ایراداتی که در پرینتر رخ می دهد می تواند دارای تغییرات گسترده ای در هزینه تعمیر پرینتر باشد .

در صورتیکه نیازمند اخذ مشاوره در مورد تعمیر پرینتر در شهر زیبا می باشید می توانید با کارشناسان کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .

تعمیر-فکس-در-شهرک-ژاندارمری

تعمیر فکس در شهرک ژاندارمری

تعمیر فکس در شهرک ژاندارمری :در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد تعمیر فکس در شهرک ژاندارمری پر‌اخته می شود و اینکه چه مواردی را در مورد تعمیر فکس می بایست لحاظ نمود :

تعمیر فکس در شهرک ژاندارمری

مانند تمام محصولات تولید شده شرکت پاناسونیک دستگاه های فکس نیز با تمام اصول اولیه و با بهره گیری از قطعاتی تولید شده که دارای کیفیت فوق العاده مطلوبی می باشد و از جمله علت هایی که دستگاه های فکس پاناسونیک نسبت به سایر رقبای خود کمتر دچار اختلال و نقایص فنی می باشد استفاده از قطعات با کیفیت در ساخت دستگاه های فکس می باشد ، با این حال باز هم امکان خرابی قطعات الکترونیکی وجود دارد ، فکس های پاناسونیک نیز ممکن است بر اثر استفاده طولانی مدت و یا به صورت غیر صحیح دچار خرابی شوند که در این صورت انتخاب یک مکان مطمئن و کاربلد همراه با متخصصین و تکنسین های حرفه ای می تواند بهترین گزینه برای انتخاب باشد .
در ادامه به بررسی برخی از علت های خرابی دستگاه فکس پرداخته می شود :
۱) تعویض تونر و یا درام :
تونر یک پودر شیمیایی می باشد که در فکس ها و پرینتر های لیزری وجود دارد و در صورتیکه تونر بر روی کاغذ قرار می گیرد سبب می گردد تا تصویر بر روی کاغذ قرار میگیرد ، درام نیز یک غلطک فلزی می باشد که مسئولیت غلتاندن تونر بر روی کاغذ را به عهده دارد که در این حالت تصویر با وضوح و کیفیت بالا نمایش داده می شود .
تونر ها داخل کارتریج قرار دارند و در حالی که درام ها از جمله قطعات داخلی فکس و پرینتر می باشند ، در زمان اتمام تونر می بایست کارتریج تعویض و یا شارژ گردند و درام نیز می بایست به صورت کاملا جداگانه تعویض گردند و اما در چه زمانی متوجه می شویم که به تعویض تونر و یا درام نیاز می باشد ؟
در صورتی که تصویر چاپ شده دارای کیفیت مطلوبی نباشد و یا تصاویر تار باشد و یا شفافیت خود را از دست داده باشند می بایست یا تونر و یا درام و یا هر دو آنها نیازمند تعویض می باشد تا چاپ تصاویر با شفافیت و وضوح بیشتر نمایان شود و در صورتیکه مقدار تونر به میزان کافی وجود داشته باشد بنابراین می بایست درام تعویض گردد .
لازم به ذکر است که تعویض تونر و درام به علت سمی بودن و حساس بودن تونر یک امر حساس می باشد که می بایست توسط افراد متخصص و کارآزموده انجام شود و از انجام این کار حساس توسط افراد مبتدی و ناکارازموده بپرهیزید .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد تعمیر فکس در شهرک ژاندارمری می باشید می توانید با کارشناسان کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .

فروش کارتریج در سئول

فروش کارتریج در سئول : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد فروش کارتریج در سئول پرداخته می شود و اینکه جهت فروش کارتریج چه مواردی را می بایست لحاظ نمود :
پیش از پرداختن در مورد فروش کارتریج در سئول می بایست به بررسی مواردی در مورد کارتریج پرداخته شود و اینکه کارتریج چیست و چه کارایی هایی دارد ؟
کارتریج ها محل ذخیره و نگهداری چیزی می باشد به عنوان مثال کارتریج در پرینتر ها ماده ای می باشد که در صورتیکه بر روی کاغذ قرار گیرد سبب پایداری محتوی چه به صورت متنی و چه به صورت گرافیکی می گردد ، کارتریجی که در پرینتر قرار دارد سبب می گردد تا رنگ پرینتر تامین گردد ، در واقع منبع رنگ پرینتر کارتریج ها می باشند ، در واقع مخزن قرار گیری تونر ها و جوهر ها می باشند .
کارتریج ها در انواع جوهر افشان و لیزری وجود دارند که در برندهای مختلف انواع کارتریج های جوهر افشان و لیزری نیز وجود دارند ، پرینترهای اچ پی از جمله پرینتر های پرکاربرد و پر طرفدار می باشند که کارتریج های اچ پی دارای انواع مختلفی می باشند و اما در این قسمت این سوال مطرح می گردد که طول عمر کارتریج به چه عواملی بستگی دارد ؟
طول عمر کارتریج ها به محل نگهداری تونر ها بستگی دارد و در صورتیکه محل نگهداری کارتریج ها خیلی سرد و یا خیلی گرم و مرطوب نباشد سبب می گردد تا کارتریج ها طول عمر طولانی تری داشته باشند در واقع کارتریج تونری و یا لیزری تاریخ انقضای مشخصی ندارند و همواره مدت زمان آن به محل نگهداری تونر ها بستگی دارد در این حالت با گذشت مدت زمان طولانی بدون انکه کیفیت کارتریج ها کاسته شود باز هم می توان از آنها استفاده نمود ، لازم به ذکر است که در کارتریج های جوهری پس از گذشت مدت زمانی اسفنج درون آن شروع به خشک شدن می کند بنابراین در کارتریج های جوهری پس از گذشت مدت زمانی کیفیت چاپ کاسته می شود و کیفیت اولیه در آنها دیده نمی شود .
کارتریج های hp اورجینال :
این کارتریج ها دقیقا مناسب با پرینتر های hp ساخته شده اند ، در این حالت عکس و متن ها در حالت خوانایی نمایش داده می شود و کیفیت چاپ فوق العاده ای پس از چاپ نهایی وجود دارد ، منبعی که در پرینتر ها رنگ را تامین می نماید با نوع پرینتر کاملا سازگار می باشد ، لازم به ذکر است که عملکرد تامین رنگ در پرینتر ها که به صورت لیزری و یا جوهر افشان می باشد متفاوت است به گونه ای که در پرینتر های جوهر افشان مواد مصرفی کارتریج ها به صورت مایع وجود دارد و این در حالی است که در پرینتر های لیزری مواد مصرفی به صورت پودری وجود دارند و البته می بایست به این نکنه نیز توجه نمود که طول عمر کارتریج های لیزری بسیار بیشتر از کارتریج های جوهر افشان می باشد و همچنین کارتریج های لیزری امکان شارژ مجدد را دارد در حالی که کارتریج های جوهر افشان بهتر است تا شارژ مجدد نگردد .
تمام صاحبین مشاغل و ساکنین در منطقه سئول می توانند به مرکز فروش کارتریج کاج پرینتر مراجعه نمایند و نسبت به شارژ و یا خرید کارتریج اقدام نمایند .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد فروش کارتریج در سئول می باشید می توانید با کارشناسان کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .

تعمیر-پرینتر-در-پونک

تعمیر پرینتر در پونک

تعمیر پرینتر در پونک : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد تعمیر پرینتر در پونک پرداخته می شود و اینکه چه مواردی را در مورد تعمیر پرینتر در پونک می بایست لحاظ نمود :

تعمیر پرینتر در پونک

در زمان تخریب و یا از کار افتادن پرینتر می تواند فاجعه و یا مشکلات متعددی را در فعالیت های شما ایجاد نماید ، پرینتر ها نیز مانند مابقی سخت افزار ها و دستگاه های دیگر مانند دستگاه های چند کاره و … به شدت مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از آنها سبب می گردد تا راحتی و آرامشی و سرعت عمل بیشتری در کارها فراهم گردد .
امروزه با توجه به انواع متفاوتی که در پرینتر ها وجود دارد سبب شده تا تفاوت های بسیاری در آنها وجود داشته باشد انواع مختلفی از پرینتر ها از جمله پرینتر های لیزری ، جوهر افشان، ماتریس نقطه ای و … وجود دارد که تعمیر هر کدام از انواع آنها نیازمند تکنسین های حرفه ای می باشد که به تمام انواع پرینتر ها مسلط بوده و بتوانند پرینتر های مربوطه را تعمیر نمایند ، و هر کدام از پرینترها می تواند تفاوت های ظریف و خاصی را داشته باشند ، در برخی مواقع خطاهایی در پرینتر ها رخ می دهد که وجود آنها به ظاهر ساده و در حالی است که مشکلات فوق العاده بزرگتری رخ دهد به عنوان مثال در صورتی که گرد و غبار و یا چیزی در پرینترها رخ دهد سبب می گردد تا کاغذ در داخل پرینتر گیر نماید و این عمل می تواند در پرینتر های لیزری رخ دهد و با در پرینتر های ماتریس نقطه ای در صورتیکه یک پین معیوب شود می تواند مشکلاتی را مانند خطوط سفید در متن ایجاد نماید ، در این قسمت این اطمینان خاطر به تمام مشتریان محترم ارائه می شود که تخصص تعمیر انواع پرینتر های مختلف در کاج پرینتر وجود دارد و با اطمینان خاطر می توانید نسبت به تعمیر انواع پرینتر های خود اقدام نمایید ، در ادامه به بررسی انواع برندهای پرینترها پرداخته می شود :
۱) پرینتر brother
۲) پرینتر canon
۳) پرینتر epson
۴) پرینتر hp
۵) پرینتر oki
۶) پرینتر ricoh
۷) پرینتر samsung
۸) پرینتر utax
۹) پرینتر xerox

زمان خرابی پرینتر :
یکی از مهمترین مواردی که در زمان تخریب پرینتر ها می بایست به آن توجه نمود زمان خراب ماندن دستگاه های اداری مخصوصا پرینتر ها در شرکت ها سازمان ها و یا ادارات می باشد زیرا در صورتیکه زمان خرابی دستگاه ها بیشتر گردد می تواند آسیب های بیشماری را فراهم نماید .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد تعمیر پرینتر در پونک می باشید می توانید با کارشناسان کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .

تعمیر-فکس-پاناسونیک

تعمیر فکس پاناسونیک

تعمیر فکس پاناسونیک : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد تعمیر فکس پاناسونیک پرداخته می شود و اینکه چه مواردی را در مورد تعمیر فکس پاناسونیک می بایست لحاظ نمود :

تعمیر فکس پاناسونیک

تعمیر فکس پاناسونیک می بایست توسط کارشناسانی انجام شود که از قطعات کوچک و بزرگ موجود در دستگاه اطلاعات کافی را داشته باشند و همچنین می بایست از عملکرد و وظیفه اجزای گوناگون نیز آگاهی لازم را کسب نموده باشند ، کاج پرینتر با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و کارآزموده در حوزه تعمیر فکس و همچنین بهره مندی از ابزار آلات تعمیر دستگاه های فکس ، در کوتاهترین زمان ممکن دستگاه ها را تعمیر نموده تا هیچ گونه اختلالی در مورد خرابی دستگاه فکس رخ ندهد و با سرعت هرچه تمام تر نسبت به تعمیر فکس اقدام نمایند .
در صورتیکه شما نیز کاربر یکی از دستگاه های فکس پاناسونیک می باشید و نحوه ی عملکرد دستگاه فکس شما دچار اختلال گشته می توانید جهت تعمیر دستگاه فکس خود به کاج پرینتر مراجعه نمایید .
دستگاه های فکس پاناسونیک با توجه به کارایی عالی و فوق العاده ای که دارد می بایست توسط کارشناسانی تعمیر گردد که علاوه بر تخصص در تعمیر دستگاه ها ، سرعت عمل بالایی داشته باشند که بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن دستگاه فکس را تعمیر نمایند ، در صورتیکه عیب و ایراد های گسترده ای در دستگاه های فکس رخ دهد می بایست با دسترسی به تمام اجزا فکس نسبت به تعمیر قطعات و رفع مشکلات آن اقدام نمود ، در این حالت بدون اتلاف وقت می بایست دستگاه فکس را تعمیر نمود که در این حالت در صورت خرابی طولانی مدت دستگاه فکس می تواند اختلالات گسترده ای را همراه داشته باشد ، کاج پرینتر با بهره مندی از پارامترهایی نظیر تخصص و مهارت و همچنین ابزار های تعمیر دستگاه فکس ، توانسته دستگاه های معیوب فکس را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان محترم تحویل دهد.
در این قسمت به بررسی دلایل روشن نشدن دستگاه فکس پرداخته می شود :
۱) در بررسی اول ممکن است روشن نشدن دستگاه ناشی از خرابی خود دستگاه و یا قطعات داخلی آنها باشد و یا در برخی موارد روشن نشدن دستگاه می تواند ناشی از خرابی کابل ها باشد ، بنابراین پیش از انجام هر گونه اقدامی جهت تعمیر دستگاه فکس می بایست نسبت به بررسی کامل کابل ها اقدامات لازم را انجام دهید ، و پس از آن می بایست پریز برق به صورت کامل بررسی شود تا از وجود برق در پریز اطمینان حاصل شود ، و در صورتیکه جریان برق نیز در پریز برقرار باشد به احتمال قوی تر مشکل از مدارات الکتریکی فکس می باشد .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد تعمیر فکس پاناسونیک می باشید می توانید با کارشناسان کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .

کارتریج-چیست

کارتریج چیست

کارتریج چیست ؟ در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد کارتریج و اینکه کارتریج چیست پرداخته می شود :
در زمان خرید پرینتر بر روی دستگاه starter وجود دارد که می تواند تنها تعداد کمتری از برگه ها را نسبت به کارتریج ها چاپ نماید و پس از اتمام شارژ کارتریج می توان آن را شارژ نمود و با در صورت لزوم کارتریج جدید خریداری نمود و اصولا پیشنهاد کاج پرینتر به شما مشتریان گرامی کارتریج جدید می باشد که در این حالت کارتریج مورد استفاده دارای کیفیت بهتر و مطلوب تری می باشد ، و اما انواع کارتریج ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند که بسته به نوع پرینتر می بایست از کارتریج متناسب با آن انتخاب نمایید :

کارتریج چیست

۱) کارتریج لیزری یا تونری :
که این نوع کارتریج برای پرینترهای لیزری استفاده می شود ، در کارتریج تونری از تونر جهت عملیات چاپ استفاده می شود و در این حالت پودر تونر متناسب با نوع دقیق شکل و یا تصویر دقیقا بر روی کاغذ ذوب می گردد و این کار با دقت و ظرافت خاصی انجام می شود ، لازم به ذکر است که دستگاه های کپی نیز همانند چاپ تونری عملیات چاپ را انجام می دهند و با این تفاوت که میزان تونر آن بیشتر می باشد .
۲) کارتریج جوهر افشان :
که این نوع کارتریج برای پرینترهای جوهر افشان استفاده می شود ، و در این حالت متن و یا تصویر دقیقا متناسب با طراحی صورت گرفته و تصویر نهایی با استفاده از قطرات مایع که بسیار ریز و ظریف نیز می باشند بر روی کاغذ قرار می گیرد و لازم به ذکر است که در نوع کارتریج جوهر افشان نیز عملیات چاپ با مایع با دقت تمام و ظرافت انجام می گردد به گونه ای که دقیقا متناسب با طراحی صورت گرفته عملیات چاپ انجام گردد .
کارتریج HP :
اچ پی از جمله معروف ترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه تولید دستگاه های اداری همچون پرینتر و دستگاه های کپی می باشد ، بنابراین دستگاه های hp همواره در سراسر جهان دارای محبوبیت فراوانی می باشد به همین علت در صورت نیاز و در زمان اتمام شارژ کارتریج می توانید به راحتی نسبت به شارژ و یا خرید کارتریج اچ پی اقدام نمایید ، در این حالت سهم عمده ای از خرید کارتریج ها مربوط به برند اچ پی می باشد .
کارتریج اچ پی از جمله قطعات مهم و حیاتی برای دستگاه های پرینتر اچ پی می باشد ، این قطعات یدکی همواره با کیفیت فوق العاده ای در بازار وجود دارند تا بتوانند نیازهای مشتریان و خریداران این دستگاه با کیفیت را مرتفع نمایند .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد کارتریج و اینکه کارتریج چیست می باشید می توانید با کارشناسان کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .

عیب یابی دستگاه فکس پاناسونیک :در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و‌کامل در مورد عیب یابی دستگاه فکس پاناسونیک

عیب یابی دستگاه فکس پاناسونیک

عیب یابی دستگاه فکس پاناسونیک :در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و‌کامل در مورد عیب یابی دستگاه فکس پاناسونیک پرداخته می شود و اینکه جهت عیب یابی دستگاه فکس چه مواردی را می بایست لحاظ نمود :

عیب یابی دستگاه فکس پاناسونیک

دستگاه های فکس از جمله حیاتی ترین و مهم ترین دستگاه هایی می باشد که در یک اداره و یا سازمان وجود دارد و در صورت معیوب شدن آنها اختلالات زیادی در روند کارهای اداری رخ خواهد داد بنابراین سالم بودن دستگاه های فکس از جمله مباحث مهمی است که همواره مطرح می گردد و اما در صورت خرابی و معیوب شدن دستگاه ها می بایست هر چه سریعتر و در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به تعمیر و اصلاح آنها اقدام نمود ،جایگاه فکس به قدری در ادارات و سازمان ها مهم می باشد که حتی اختلال چند دقیقه ای هم می تواند مشکلات فراوانی را ایجاد نماید بنابراین استفاده مطلوب و همچنین سالم بودن دستگاه های فکس به قدری با اهمیت می باشد که از جمله فاکتورهای اساسی محسوب می گردد ، دستگاه های فکس پاناسونیک به علت دارا بودن کیفیت فوق العاده و همچنین قیمت مناسب توانسته نظرات کاربران بسیاری را به سمت خود جلب نماید ، لازم به ذکر است که دستگاه های فکس پاناسونیک دارای دوام و ماندگاری بالایی نیز می باشند به همین علت دستگاه فکس پاناسونیک در برابر مابقی شرکت ها توانسته جایگاه مطلوبی را به خود اختصاص دهد و دستگاه های فکس پاناسونیک توانسته جایگاه مطلوبی در بازار را از ان خود نماید .
در صورت بروز هرگونه مشکلی در دستگاه های فکس پاناسونیک مدیران شرکت ها و سازمان ها ترجیح می دهند جهت تعمیر دستگاه های فکس به مکان هایی مراجعه نمایند که در کمترین زمان ممکن نسبت به اصلاح و تعمیر دستگاه ها اقدام نماید ، کاج پرینتر این اطمینان را برای تمام مشتریان خود فراهم می نماید که تعمیر دستگاه ها در کمترین زمان ممکن انجام می گردد .
دستگاه های فکس پاناسونیک دارای قطعات و لوازم فوق العاده با کیفیت می باشد بنابراین دستگاه هایی که در اختیار استفاده کنندگان از این دستگاه ها قرار می گیرد نیز دارای کیفیت مطلوب و همچنین طول عمر بالایی خواهد بود و از جمله علت های محبوب بودن دستگاه های فکس پاناسونیک نسبت به سایر رقبا ، خرابی قطعات آن در کمترین حد ممکن و همچنین کیفیت مطلوب قطعات آنها می باشد ، با این حال در صورت خرابی قطعات آنها می بایست به مراکزی مراجعه نمود که در کمترین زمان ممکن و همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات ، با قطعاتی با کیفیت عالی نسبت به تعویض قطعات آن اقدام نمایند .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد عیب یابی دستگاه فکس پاناسونیک می باشید می توانید با کارشناسان کاج پرینتر تماس حاصل نمایید .