فروش کارتریج در شهرک غرب – شارژ کارتریج در شهرک غرب

فروش کارتریج در شهرک غرب – شارژ کارتریج در شهرک غرب

فروش کارتریج در شهرک غرب – شارژ کارتریج در شهرک غرب

فروش کارتریج در شهرک غرب – شارژ کارتریج در شهرک غرب

در این مطلب از سایت کاج پرینتر قصد داریم در مورد فروش کارتریج شهرک غرب – شارژ کارتریج شهرک غرب توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم همچنین قصد داریم در مورد پرینترها و نکاتی در مورد نحوه شارژ و کاتریج توضیحاتی برای شما جمع آوری کرده ایم که خواهید توانست با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید. ارائه انواع کارتریج در میدان کاج با گارانتی تعویض بدون قید و شرط از خدمات متمایز این مرکز می باشد. پرینتر کاج همواره سعی مینماید با ارائه خدمات و تجهیزات با گارانتی جلب رضایت مشتریان را حفظ نماید. کارتریج های اورجینال و طرح این مرکز همگی دارای گارانتی می باشند و ارسال رایگان نیز از خدماتی است که ارائه می شود.

فروش کارتریج در شهرک غرب

  • در طرح های  فابریک (مثل هم ) چینی، می‌توان هولوگرام را از بدنه‌ی کارتریج مثل یک برچسب جدا نمود.
  • شماره‌ی سریال در پشت بسته‌ی کارتریج چاپ گردیده است و با شماره‌ی بدنه مطابقت نخواهد داشت.
  • کارتریج‌های طرح فابریک چینی خود سه نوع هستند:
  • درجه‌ی یک یا Grade A: حاوی درام و چیپست و قطعات کیفیت بالا قابل قبولی می باشند و تعداد حد اورجینال پرینت گرفته. توانایی شارژ چندین مرتبه را دارند و هزینه اقتصادی دارند.
  • درجه‌ی دو: از مشخصه‌های این نوع کارتریج در عمل این می باشد که با آن نسبت به میـزان نرمال، به طرزی محسوس، تعداد پایین تری پرینت می‌توان گرفت.
  • درجه‌ی سه (کارتریج ریفیل): در واقع کارتریج‌های استفاده شده‌ای می باشند که مرمت شده، کاست آن‌ها رنگ شده و داخلشان نوار پلوم قرار داده‌اند و بهره گیری از آن‌ها توصیه نمی گردد، کیفیت چاپ این نوع کارتریج‌ها به طرز آشکاری زیـر می باشد. ( در پرینترهای hp تا 27 درصد کم شدن کیفیت چاپ را به همراه دارند.) ضمناً این نوع از کارتریج‌ها استهلاک پرینتر را هـم بیشتر می کنند.

شارژ کارتریج در شهرک غرب

فروش کارتریج در شهرک غرب – شارژ کارتریج در شهرک غرب

فروش کارتریج در شهرک غرب – شارژ کارتریج در شهرک غرب

نکته های در مـورد تونر و شارژ کارتریج:

به موازات رشـد تکنولوژی و پراکندگی بازار صنعت فناوری‌های نو بازاری دیگر هـم همیشه در تکاپو می باشد که کالاهایی کم کیفیت و یا تقلبی را ارائـه می کند. مواد مصرفی پرینترها مثل تونر و کارتریج از نکاتی می باشند که کسب معرفت زیـادتر نسبت آن‌ها و تنوعشان خواهد توانست ما را از این بازار سیاه دور نگه دارد. همان گونه که در نوشتارهای گذشته گفته شد، «تونر» همـان جوهر جامد ویژه پرینترهای لیزری می باشد که با تکنولوژی ویژه ای به وسیله تولیـد کنندگان گوناگون تولید می‌شود. تمامی اقسام پرینتر لیزری از نوع ویژه ای از تونرها بهره می‌برند که در زمان خرید و یا شارژ تونر می بایست به این نکته مد نظر داشته باشید. پرینترهای لیزری را از یک جنبه می‌توان به دو گروه ‌ی رنگی و مشکی و سفید طبقه بندی نمود. تونر رنگی آن از 4 تونر با 4 رنگ آبی، زرد، سسیاه و قرمز بهره گیری می نماید ولی نوع مشکی و سفید آن تک رنگ است . یعنی تنها تونر سیاه دارد. نکته‌ی قابل دقت اینجاست که تونر سیاه ویژه پرینت مشکی و سفید با تونر سسیاه در پرینترهای رنگی گوناگـون می باشد. پس مد نظر داشته باشید این دو را به جای همدیـگر بهره گیری ننمایید.
نکته‌ی دیگر در مـورد ‌ی تونر این می باشد که دو راه وجود دارد که شما توانسته باشید کارتریج خود را با آن شارژ کنید. یکـی اینکه به شارژکارها رجوع نمایید که کار و تخصصشان شارژ کردن کارتریج می باشد و راه دیگر این می باشد که خودتان تونر متناسب با کارتریج و پرینترتان را خریداری کنید و خودتان آن را شارژ نمایید . شارژ کارها اغلب تونرها را کیلویی خریداری می کنند و شما موقعی رجوع به آن‌ها بعید است بتوانید مطمئن شوید که چه تونری با چه کیفیتی در کارتریج شما ریخته می‌شود ولی چنان چه دانش و توانایی ضـروری را در شارژ کارتریج بدست آورید خواهید توانست تونرهای فابریک، پلمپ شده و استاندارد را خریداری کنید که مشخصات تکمیل آن روی بسته یا قوطی حاوی تونر درج شده می باشد. این کار درصد تندرست و امنیت کار را در کارتریج دستگاهتان بیشتر خواهـد کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *