فروش کارتریج نیاوران – شارژ کارتریج نیاوران

فروش کارتریج نیاوران – شارژ کارتریج نیاوران

در این مطلب از سایت کاج پرینتر قصد داریم در مورد فروش کارتریج نیاوران – شارژ کارتریج نیاوران توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم همچنین قصد داریم در مورد پرینترها و نکاتی در مورد نحوه شارژ و کاتریج توضیحاتی برای شما جمع آوری کرده ایم که خواهید توانست با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش کارتریج نیاوران - شارژ کارتریج نیاوران

فروش کارتریج نیاوران – شارژ کارتریج نیاوران

توضیحی دربـاره کارتریج نیاوران :

کارتریج  پرینتر اغلب در دو نوع جوهری و تونر هستند. کارتریج  و پرینترها جوهرافشان وکارتریج تونر برای پرینترهای لیزری کاربرد دارد. اصطلاحاً به کارتریج تونر در اختصار تونر هم گفته می‌شود.

اغلب کمپانـی هایی مثل اچ پی، لکس مارک و کانن المان‌های گرمای را در کاتریج برای منتشر کردن جوهر به کار گرفته می شود ولی همه پرینترهای اپسون از کریستال‌های پیزوالکتریک در نازل‌های خود به جای المان‌های گرما ی بهره گیری کنند..
کارتریج جوهر محفظه‌ای در پرینتر می باشد که جوهر پرینت کاغذ را در خود مواظبت می نماید. هر کارتریج حاوی یک یا چند مخزن جوهر، یک تراشه و اتصال الکترونیکـی برای رابطـه با پرینتر می باشد. .
کارتریج تونر یا تونر لیزری یک قطعه مصرفی از پرینترهای لیزری می باشد. کارتریج تونر حاوی پودر تونرمی باشد. پودر تونر خیلی ریز و نرم بوده که مخلوطی خشک از ذرات پلاستیک، کربن و افزودنی‌های رنگی و مشکی می باشد که موجـب ایجاد تصویری حقیقی بر روی کاغذ می‌شوند. تونر (پودر تونر) با بهره گیری از یک درام الکترواستاتیکـی و ذوب شدن بر روی کاغذ توسـط غلطک‌های گرما ی، طی فرآیند چاپ به کاغذ انتقال داده می‌شود..

شارژ کارتریج نیاوران :

بیشـتر از کارتریج ها بعد از به انتهـا رسیدن تونر (در کارتریج های لیزری) و یا جوهر (در کارتریج های جوهرافشان) توانایی شارژ دوباره را دارند. با شارژ دوباره کارتریج احتیـاج به کارتریج تازه رفع شده و در بیشـتر از هزینه های مصرفی صرفه جویی می شود. این حال شارژ کارتریج احتیاج وجود مکانی مناسب می باشد و چنان چه که بعضـی از عوامل برای شارژ کارتریج فراهم نباشند شانس دارد بعد از شارژ کارتریج سرانجام مطلوبی حاصل نشود. شارژ کارتریج‌های جوهرافشان به مراتب آسان ‌تر از کارتریج‌های لیزری است.

زمانـی که نخستین نشانه‌های همـه شدن جوهر کارتریج (هر کدام از کارتریج‌های مشکی و یا رنگی) دستگاه پرینترتان را دیدید، خوب است وقت را تلف ننموده و سریع نوار کارتریج را از دستگاه پرینتر بیرون کنید و بسته‌بندی نمـوده و به دست تعمیرکار برسانید تا شارژ کارتریج را انجام دهد.

فراموش ننمایید به محض به انتهـا رسیدن جوهر نوار کارتریج، آن را سریعاً از دستگاه پرینتر بیرون کرده و در درون یک کیسه‌ی پلاستیکـی مناسب قرار دهید؛ ضمنا اگـر در انجام این کار تعللی داشته باشید، نوار کارتریج سریع خشک شده و می بایست آن را دور بیاندازید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *